Rozpis + výsledky basket A OP II 2010/11

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis + výsledky OP II  2010/2011

 

  Družstvo U V P Skóre B
1. Jiskra Kyjov 11 10 1 786:579 21
2. TJ Znojmo 11 9 2 786:618 20
3. Slavia Kroměříž B 11 9 2 816:699 20
4. PROTON Zlín 11 7 4 580:478 18
5. SK Basketbal Tišnov 11 6 5 784:734 17
6. SK Kuřim 11 6 5 764:754 17
7. BK Vyškov A 11 4 7 651:668 15
8. BK TJS Uherský Brod 11 3 8 513:649 14
9. SK Slavičín 11 3 8 678:848 14
10. TJ Lokomotiva Břeclav 10 4 6/1 591:644 13
11. SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20 10 3 7 616:747 13
12. TJ Sokol Podolí 11 1 10 715:862 12

9.10.2010
5 BK Vyškov A (70 : 71) 16:00

Slavia Kroměříž B
1 TJ Znojmo (75 : 59) 17:30

TJ Lokomotiva Břeclav
2 SK Basketbal Tišnov (57 : 62) 18:00

SK Kuřim
4 TJ Sokol Podolí (66 : 88) 18:00

SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20
3 Jiskra Kyjov (87 : 50) 18:30

BK TJS Uherský Brod
6 PROTON Zlín (72 : 55) 18:30

SK Slavičín
23.10.2010
8 TJ Lokomotiva Břeclav (113 : 81) 00:00
SK Slavičín
9 SK Basketbal Tišnov (76 : 58) 00:00
BK Vyškov A
10 SK Kuřim (62 : 96) 16:30

Slavia Kroměříž B
12 BK TJS Uherský Brod (45 : 50) 17:00

SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20
11 Jiskra Kyjov (83 : 55) 18:00

TJ Sokol Podolí
7 TJ Znojmo (66 : 56) 19:30

PROTON Zlín
24.10.2010
15 SK Basketbal Tišnov (73 : 58) 00:00
Slavia Kroměříž B
13 TJ Znojmo (87 : 47) 10:00

SK Slavičín
16 SK Kuřim (63 : 67) 10:00

BK Vyškov A
18 BK TJS Uherský Brod (70 : 63) 10:00

TJ Sokol Podolí
17 Jiskra Kyjov (79 : 47) 15:00

SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20
14 TJ Lokomotiva Břeclav historie 16:00

PROTON Zlín
6.11.2010
19 PROTON Zlín (82 : 53) 00:00
TJ Sokol Podolí
20 SK Slavičín (71 : 57) 00:00
SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20
21 BK Vyškov A (67 : 78) 00:00
Jiskra Kyjov
22 Slavia Kroměříž B (56 : 40) 00:00
BK TJS Uherský Brod
23 TJ Znojmo (76 : 52) 00:00
SK Basketbal Tišnov
24 TJ Lokomotiva Břeclav (75 : 64) 00:00
SK Kuřim
7.11.2010
25 PROTON Zlín (83 : 40) 00:00
SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20
26 SK Slavičín (89 : 85) 00:00
TJ Sokol Podolí
27 BK Vyškov A (67 : 36) 00:00
BK TJS Uherský Brod
28 Slavia Kroměříž B (59 : 74) 00:00
Jiskra Kyjov
29 TJ Znojmo (66 : 49) 00:00
SK Kuřim
30 TJ Lokomotiva Břeclav (68 : 58) 00:00
SK Basketbal Tišnov
20.11.2010
31 SK Basketbal Tišnov (60 : 70) 00:00
PROTON Zlín
32 SK Kuřim (86 : 76) 00:00
SK Slavičín
33 Jiskra Kyjov (70 : 53) 00:00
TJ Znojmo
34 BK TJS Uherský Brod (58 : 55) 00:00
TJ Lokomotiva Břeclav
35 TJ Sokol Podolí (57 : 56) 00:00
BK Vyškov A
36 SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20 (70 : 77) 00:00
Slavia Kroměříž B
21.11.2010
37 SK Basketbal Tišnov (85 : 59) 00:00
SK Slavičín
38 SK Kuřim (72 : 61) 00:00
PROTON Zlín
39 Jiskra Kyjov (89 : 52) 00:00
TJ Lokomotiva Břeclav
40 BK TJS Uherský Brod (59 : 66) 00:00
TJ Znojmo
41 TJ Sokol Podolí (69 : 82) 00:00
Slavia Kroměříž B
42 SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20 (63 : 73) 00:00
BK Vyškov A
4.12.2010
43 PROTON Zlín (64 : 37) 00:00
BK Vyškov A
44 SK Slavičín (45 : 80) 00:00
Slavia Kroměříž B
45 TJ Znojmo (74 : 57) 00:00
TJ Sokol Podolí
46 TJ Lokomotiva Břeclav
00:00
SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20
47 SK Basketbal Tišnov (75 : 65) 00:00
Jiskra Kyjov
48 SK Kuřim (84 : 40) 00:00
BK TJS Uherský Brod
5.12.2010
49 PROTON Zlín (72 : 75) 00:00
Slavia Kroměříž B
50 SK Slavičín (54 : 51) 00:00
BK Vyškov A
51 TJ Znojmo (100 : 43) 00:00
SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20
52 TJ Lokomotiva Břeclav (62 : 58) 00:00
TJ Sokol Podolí
53 SK Basketbal Tišnov (74 : 46) 00:00
BK TJS Uherský Brod
54 SK Kuřim (67 : 78) 00:00
Jiskra Kyjov
18.12.2010
55 Jiskra Kyjov (20 : 0) K 00:00
PROTON Zlín
56 BK TJS Uherský Brod (69 : 47) 00:00
SK Slavičín
57 TJ Sokol Podolí (76 : 95) 00:00
SK Basketbal Tišnov
58 SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20 (62 : 74) 00:00
SK Kuřim
59 BK Vyškov A (44 : 62) 00:00
TJ Znojmo
60 Slavia Kroměříž B (80 : 63) 00:00
TJ Lokomotiva Břeclav
19.12.2010
61 Jiskra Kyjov (63 : 54) 00:00
SK Slavičín
62 BK TJS Uherský Brod
00:00
PROTON Zlín
63 TJ Sokol Podolí (76 : 81) 00:00
SK Kuřim
64 SKB Barevné prázdniny Brno Černovice U20 (96 : 79) 00:00
SK Basketbal Tišnov
65 BK Vyškov A (61 : 44) 00:00
TJ Lokomotiva Břeclav
66 Slavia Kroměříž B (82 : 61) 00:00
TJ Znojmo

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 32 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo