Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

Florbal 1.liga 22.kolo Znojmo uhájilo třetí příčku. so 28.2.2015

V boji o postavení do play off a výhody domácího prostředí Znojmo nezaváhalo a již za týden sehrají první kolo vyřazovacích bojů na domácí palubovce. Do serie si vybralo Kladno.

Jan Šťastník (Znojmo): Volba kabiny byla Česká Lípa, ale bohužel nebyla v nabídce soupeřů, takže jsme respektovali postavení v tabulce a budeme hrát se šestým Kladnem. Doufáme, že Kladno dorazí v plné síle i s hráči Tatranu a ve znojemské hale bude plno. Těšíme se na sérii.

Jan Buk (Kladno): My jsme celkem očekávali, že spolu budou dvě dvojice Znojmo, Start, Ústí a my a je celkem logické, že si nás vzalo Znojmo, které s námi vyhrálo dva zápasy. Rozhodně se na sérii těšíme a rozhodně nechceme sezónu končit za 14 dní, ale mít ji co nejdelší

start prahaFBC Start 98 - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  5 : 7  (1:3,2:2,2:2)

Branky: 7. Filip Řehulka, 24. Martin Zeidler, 39. Martin Zeidler, 50. Filip Řehulka, 51. Jiří Vašíček - 14. Jan Herman, 19. Petr Čihal, 20. Petr Sláma, 22. Tomáš Kucharič, 32. Martin Pánek, 53. Petr Čihal, 60. Pavel Palát; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 14, Karel Kotoun 1, Ondřej Lupoměch 5 - Martin Beneš 35; Průběh utkání: 1:0,1:5,5:5,5:7.

21.kolo Boj o první příčku rozhodlo prodloužení  so 21.2.2015

Rychlý a chvílemi i tvrdý florbal viděli diváci v sobotní večer. Znojmo sice mělo lepší první polovinu utkání, kdy se dostalo do dvoubrankového vedení, ale domácí svými lacinými chybami a zbytečným vyloučením,darovalo hostům šance, které Litvínov trestal a dostal do hry. Zápas ukázal velké chyby v obraně Znojma, kdy nepokrytí soupeřovi útočníci doráží sami odražené balonky od mantinelu, nebo obránci brání a útočníka mají za zády, který potom stojí sám proti brankáři jenž nemá moc šancí.Závěr už to byla bitva, ve které měli více štěstí hosté a tak si odvážení ze Znojma bod navíc.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - litvinovSK Bivoj Litvínov 7:8p  (4:2,1:2,2:3-0:1)
Branky:
5. Tomáš Kucharič, 8. Karel Virgl, 14. Pavel Palát, 20. Alan Juříček, 35. Filip Horák, 55. Petr Čihal, 57. David Kučera - 6. Jaroslav Kropáček, 9. Viktor Hocelík, 29. Petr Řeháček, 34. Jaroslav Kropáček, 41. Daniel Hulič, 48. Daniel Hulič, 59. Jaroslav Kropáček, 61. Daniel Hulič; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3 + Ondřej Zejda 5 + ČK2:2; využití: 1:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Martin Kohout 6, Martin Hruška 18;Průběh utkání:1:0,1:1,2:1,2:2,4:2,4:4,5:4,5:5,5:6,7:6,7:7,7:8.

20.kolo  Znojmo se výhrou posunulo do čela tabulky  so 14.2.2015

roznov1.FBK Rožnov p. Radhoš. - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  4 : 12 (1:1,2:5,1:6)

Branky: 4. Petr Velech, 23. Petr Krhut, 36. Josef Rýpar, 49. Jan Doležel - 20. Tomáš Kucharič, 26. Petr Sláma, 30. Pavel Palát, 33. Petr Sláma, 37. Martin Pánek, 38. Petr Sláma, 52. Martin Pánek, 53. Petr Sláma, 56. Pavel Palát, 57. Martin Pánek, 59. Alan Juříček, 60. Martin Pánek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Pavel Panaš 29 - Martin Beneš 31

19.kolo Boj o každý bod a lepší postavení v tabulce před play off so 7.2.2015 od 20.00hodin

Soupeř přijel do Znojma v kombinované sestavě a to se projevilo i na hře. Znojmo bylo po celý zápas suverjní a to se projevilo i na výsledku. Hosté výsledek zkorigovali až v závěrečné třetině.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - angel webBLACK ANGELS  10 : 3  (4:0,5:0,1:3)

Branky: 6. Pavel Palát, 8. Pavel Palát, 9. Pavel Palát, 10. Tomáš Kucharič, 26. Karel Virgl, 32. Filip Horák, 33. Petr Čihal, 37. Petr Čihal, 38. Martin Pánek, 42. Tomáš Kucharič - 47. Daniel Ludvík, 50. Lukáš Nekola, 60. Dalibor Michálek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:8; využití: 2:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Martin Beneš 11, Jakub Veselý 4 - Ondřej Matiášek 13, Vojtěch Doležal 10;

18.kolo Znojmo se protrápilo k vítězství so 31.1.2015

Znojmo nepředvedlo svůj standarní výkon a muselo do konce zápasu bojovat o body. Opava dřela a nebýt výpadku v závěru utkání mohla pomýšlet na zisk bodů. V 54.minutě domácí vyrovnali, ale rychlá odpověď Znojma rozhodla o zisku bodů pro hosty.

opava webS.K. P.E.M.A. Opava - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  4 : 6  (0:2,1:1,3:3)

Branky: 32. Michal Gavenda, 44. Jiří Salava, 51. Michal Gavenda, 54. Karel Balnar - 3. Tomáš Kucharič, 17. Tomáš Kucharič, 24. Jakub Martinek, 47. Jakub Martinek, 54. Pavel Palát, 55. Martin Pánek; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 5 + Lukáš Rychlý 5:3; využití: 0:2; diváků: 93; zásahy brankářů: Aleš Látal 21 - Martin Beneš 19;

17.kolo Znojmo domácí boj nezvládlo. so 24.1.2015 od 20.00hodin

Domácí tentokrát odešli bez bodového zisku a klesli až na čtvrtou příčku. Dostali lekci z produktivyty a určitě je to k zamyšlení pro trenéra. Znojmo hrálo svůj starý skostnatělý systém, kdy si v obraně tisíckrát přihraje a soupeř se stihne v obraně sformovat. Naopak hosté hráli velice jednoduše a znojemskou obranu lehce přehrávali což se projevilo i na skore.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - usti2Florbal Ústí n Labem  5 : 10  (2:3,1:4,2:3)

Branky: 14. Pavel Palát, 15. Pavel Palát, 28. Tomáš Kucharič, 44. Jakub Martinek, 52. Jiří Salava - 7. Viktor Kopecký, 9. Marek Vojta, 11. Tomáš Brom, 30. Radek Kužel, 33. Tomáš Brom, 36. Jakub Kolstrunk, 38. Jakub Kolstrunk, 46. Tomáš Brom, 51. Jakub Kolstrunk, 58. Jindřich Grosse; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 2 + Ondřej Zejda 5:1; využití: 0:2; diváků: 167; zásahy brankářů: Martin Beneš 17 - Tomáš Hlava 23;

16.kolo Znojmo poskočilo na druhé místo. 17.1.2015 od 19.00hodin

O třech bodech rozhodl zlepšený výkon ve druhé a třetí třetině. V úvodní byli domácí lepším celkem. Vítězství se nerodilo lehce. Dvě třetiny drželi domácí s favoritem utkání krok. Zápas se zlomil dvěma slepenými góly Znojma v poslední minutě druhé třetině.

pelhrimovSpartak Pelhřimov - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  2 : 6  (1:0,1:3,0:3)

Branky (asistence): 26:08 Petr Čihal (Tomáš Kucharič), 38:50 Petr Čihal (Karel Virgl), 39:34 Filip Horák (Tomáš Kucharič), 41:24 Filip Horák (Tomáš Kucharič), 47:29 Tomáš Kucharič, 59:06 Tomáš Kucharič (Jiří Salava)

15.kolo Znojmo zaslouženě zvítězilo. so 10.1.2015

Znojmo si vítězstvím udrželo třetí příčku, ale tabulka je velmi vyrovnaná. Mezi druhým a sedmým místem je rozdíl pohých čtyř bodů a tak každý bod je velmi důležitý pro play off. Znojmo mělo utkání pod kontrolou, ikdyž v závěru hosté dotahovali.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - svitavyFbK Svitavy 8 : 5  (3:1,1:1,4:3)
Branky:
9. Filip Horák, 14. Petr Čihal, 17. Tomáš Kucharič, 30. Tomáš Kucharič, 42. Filip Horák, 50. Filip Horák, 52. Jiří Salava, 59. Pavel Palát - 11. Ladislav Štancl, 39. David Říha, 42. Jan Kolena, 57. Aleš König, 58. Jan Kolena; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Martin Beneš 19 - Filip Lamař 26; po třetinách: 3:1, 1:1, 4:3;

14.kolo Znojmo zakončilo rok porážkou. 21.12.2014

c lipaFBC BRZDY CZ Česká Lípa - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  6 : 5  (1:0,0:1,5:4)

Branky: 3. Jakub Novák, 43. Jakub Novák, 49. Jakub Novák, 53. Martin Jeřábek, 55. Jakub Novák, 60. Milan Tichý - 21. Martin Pánek, 41. Martin Pánek, 46. Pavel Palát, 48. Petr Čihal, 60. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 328; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 17 - Martin Beneš 16;

13.kolo Znojmo vybojovalo tři body. so 13.12.2014 od 20.00hodin

Kladno i v improvizované sestavě dlouho vzdorovalo a sahalo po bodech. Domácí se dokázali prosadit až v závěrečné třetině a vybojovali tak cenné tři body a posunuli se tak na druhé místo tabulky.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN.CZ - kladnoFBC Kladno  4 : 2  (1:1,0:0,3:1)
Branky: 6. Jiří Salava, 43. Jiří Salava, 50. Martin Pánek, 60. Petr Sláma - 19. Vít Nováček, 42. Jakub Gruber; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Martin Beneš ? - Tomáš Cmíral ?;

12.kolo Znojmo v derby vítězně  7.12.2014 od 17.00hodin

Domácí tým vstoupil do utkání aktivně a byl lepším týmem a tak po dvou třetinách byl stav 3:2 pro domácí. V poslední třetině, ale Znojmo zapnulo, zvýšilo pohyb a otočilo vývoj utkání a zaslouženě vyhrálo.

hattrick 2FBŠ Hattrick Brno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  3 : 7  (1:1,2:1,0:5)

Branky: 3. Roman Houbal, 28. Radek Felkl, 34. David Hauser - 5. Martin Pánek, 25. Petr Čihal, 43. Pavel Palát, 46. Daniel Částek, 56. Ondřej Zejda, 58. Martin Pánek, 59. Filip Horák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 129; zásahy brankářů: Pavel Kotula ? - Martin Beneš ?; Průběh utkání: 1:0,1:1,1:2,3:2,7:3

11.kolo Znojmo si s chutí zastřílelo so 29.11.2014 od 20.00hodin

Domácí trenér Šťastník:" Zasloužené vítězství. Ve druhé třetině jsme vypadli z herního rytmu, ale o to jsme radši, že jsme ve třetině třetí do puntíku splnili to, co jsme si řekli v šatně. Děkujeme divákům a soupeři za férový zápas."

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - pelhrimovSpartak Pelhřimov  10 : 3  (4:0,3:3,3:0)

Branky: 5. Petr Čihal, 7. Petr Sláma, 10. Martin Pánek, 16. Petr Sláma, 27. Karel Virgl, 29. Tomáš Herman, 33. Jiří Salava, 43. Petr Sláma, 46. Pavel Palát, 53. Jiří Salava - 25. Václav Fučík, 39. Václav Fučík, 39. Luděk Charouzek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Jan Kochan 16 - Zbyněk Venkrbec 23; Průběh utkání: 4:0,4:1,7:1,7:3,10:3

10.kolo Znojmo se propadá tabulkou  22.11.2014

Pokud započítáme i prohru v poháru, je to již čtvrtá porážka v řadě a Znojmo se dál trápí. Po nepřesvědčivém výkonu na severu Čech se znojemští propadli až na šesté místo a na druhé Ústí již ztrácí čtyři body. Snad jim pomůže domácí duel proti poslednímu Pelhřimovu (v sobotu 29.11.) a znovu se odrazí k lepším výkonům.

usti2Florbal Ústí n. Labem - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  7 : 4 (2:2,3:0,2:2)

Branky: 4. David Stummer, 5. Viktor Kopecký, 21. Viktor Kopecký, 25. Jakub Kolstrunk, 29. Jakub Kolstrunk, 53. Jakub Kolstrunk, 60. Tomáš Brom - 15. Alan Juříček, 16. Filip Horák, 52. Daniel Částek, 57. Petr Čihal; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Milan Stránský 19 - Martin Beneš 17; Průběh utkání: 2:0,2:2,5:2,5:3,6:3,6:4,7:4.

9.kolo Znojmo bylo blízko vítězství. so 15.11.2014 od 20.00hodin

Domácí tým mohl uštědřit hostům první porážku v sezoně, ale nestalo se tak. Česká Lípa se dostala brzy do vedení, na které domácí dokázali odpovědět a po dvou třeinách vedlo Znojmo 2:1. Znojemští byli v této chvíli aktivnější a také při nich stálo štěstí, když hosté nastřelili dvě tyčky. V poslední třetině vývoj utkání českolipští ototočili na 2:3. Na to Znojmo ještě stihlo reagovat vyrovnávací brankou, ale v závěru opět po rychlé akci inkasovali a ani závěrečná power play nic nezměnila. A tak si hosté upevnili první místo v tabulce a i nadále neokusili hořkost porážky.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - c lipaFBC BRZDY CZ Česká Lípa  3 : 4  (1:1,1:0,1:3)

Branky: 19. Petr Sláma, 23. Pavel Palát, 43. David Kučera - 8. Jakub Karel, 41. Štěpán Slaný, 49. Štěpán Motejzík, 57. Štěpán Slaný; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 227; zásahy brankářů: Martin Beneš 27 - Ivan Ponomarev 27; Průběh utkání: 0:1,2:1,2:3,3:3,3:4

8.kolo Znojmo nestačilo na Svitavy a kleslo v tabulce 8.11.2014

Utkání je u konce, Znojmo dnes ochutnává poprvé v sezóně hořkost porážky v základní hrací době a neveze si ze Svitav ani bod, Svitavy se však radují z první porážky Znojma v historii vzájemných zápasů

svitavyFBK Svitavy - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  7 : 5  (2:1,2:2,3:2)

Branky: 7. Dominik Nikolas Chmelař, 14. Vladislav Richter, 21. Aleš König, 40. Aleš König, 54. Aleš König, 59. Aleš König, 60. Tomáš Dlesk - 14. David Kučera, 18. Petr Čihal, 30. Petr Čihal, 53. Martin Pánek, 57. Petr Čihal; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 265; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 14 - Martin Beneš 21;

7.kolo Znojmo se trápilo, ale soupeře udolalo. so 1.11.2014 od 20.00hodin

Hosté začali zápas takticky velmi dobře a nedávali Znojmu mnoho šancí ke skórování. Trpělivá a důsledná obrana hostí byla těžkým oříškem pro domácí. Ti se dokázali prosadit až v závěrečné třetině, kdy během minuty se podařilo srovna na 4:4t. Rozhodlo až zaváhání hostujícího brankáře, který si srazil nahozený míček Slámy do vlastní sít5:4 . V závěrečné power play pojistil vítězství domácích nejlepší hráč Znojma Palát.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - hattrick 2FBŠ Hattrick Brno  6 : 4  (0:1,2:2,4:1)

Branky: 21. Petr Sláma, 31. Karel Virgl, 43. Pavel Palát, 43. Jiří Salava, 53. Petr Sláma, 60. Pavel Palát - 4. Zdeněk Habr, 28. Aleš Muselík, 35. Radek Felkl, 41. Tomáš Kozlík; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 208; zásahy brankářů: Martin Beneš 23 - Jan Chrást 27;

6.kolo Znojmo opět vítězí a stoupá v tabulce so 25.10.2014

kladnoFBC Kladno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  2 : 8  (0:3,1:0,1:5)

Branky: 27. Jan Louvar, 59. Petr Lacko - 8. Pavel Palát, 14. Jiří Salava, 19. Zdeněk Rada, 48. Ondřej Zejda, 49. Jiří Salava, 58. Tomáš Kucharič, 59. Martin Pánek, 60. Jan Hanák; rozhodčí: Přemysl Škaloud - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 20 - Martin Beneš 30;

Hodnocení trenéra domácích Honzy Buka: Nulová chuť do utkání a bídná koncentrace zapříčinily z naší strany tragickou první třetinu. Ve druhé třetině jsme se lehce zvedli, ale nedali jsme potřebné góly. V poslední dvacetiminutovce si Znojmo zaslouženě došlo k vítězství. Doufám, že jsme zpátky na zemi.

5.kolo Znojmo nedalo Strtu šanci.  so 18.10.2014 od 20.00hodin

Znojmo mělo celé utkání pod kontrolou a až na závěr drželo otěže zápasu pevně ve svých rukou. Po vyrovnané první třetině Znojmo ve druhé části udeřilo a navýšilo náskok na 7:1. Poslední třetina se již spíše dohrávala a domácí polevili v koncentraci čehož hosté dokázali využít ke snížení skore.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - start prahaFBC Start98  9 : 5  (2:1,5:0,2:4)

Branky: 2. Sláma P, 4. Sláma P, 23. T. Kucharič, 26. T, Kucharič,  27. J. Salava, 30, M. Pánek, 49. P.Číhal, 54. P.Číhal, 58. D. Kučera - 13. J.Svoboda, 41. O Vavro, 52. O. Vavro, 55. O. Vavro, 60 O. Vavro   Střely na branku: 39:30rozhodčí: Filipčík Jiří, Filipčík Ondřej Diváků: 158

4.kolo Znojmo padlo až v prodloužení so 11.10.2014

Domácí tým rozhodl utkání prakticky v první třetině, kdy si vypracoval náskok. Znojmo bylo od druhé třetiny lepším týmem a skore zápasu otočilo. Litvínov však dvě minuty před koncem utkání srovnal a v nastvení přečkal tlak hostů a svou první šanci v prodloužení využil a připsal si bod navíc.

litvinovSK Bivoj Litvínov - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  7 : 6pp (3:1,1:1,2:4-1:0)

Branky: 3. Václav Khek, 8. Petr Řeháček, 9. Petr Řeháček, 38. Ondřej Kašpárek, 48. Ondřej Krejčí, 58. Jaroslav Kropáček, 64. Ondřej Kašpárek - 14. Petr Čihal, 35. Tomáš Kucharič, 42. Karel Virgl, 42. Ondřej Zejda, 48. Pavel Palát, 51. Zdeněk Rada; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Martin Kohout 22 - Martin Beneš 42;

3.kolo Jasná výhra Znojma so 4.10.2014 od 20.00hodin

Znojmo s přehledem zvítězilo a již od úvodních minut bylo jasné kdo je pánem na hřišti. Po dvou třetinách svítilo na ukazateli 6:0 pro domácí. Vypadalo to na debakl hostů, ti ale v závěrečné třetině třemi brankami upravili na konečných 9:3.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - roznov1. FBK Rožnov p/R  9 : 3  (4:0,2:0,3:3)

Branky: 12. Pavel Palát, 12. Jan Hanák, 14. Petr Sláma, 20. Jakub Martinek, 22. Martin Pánek, 28. Jan Hanák, 53. David Kučera, 54. Karel Virgl, 59. Jiří Salava - 46. Josef Rýpar, 52. Josef Viktořík, 54. Marek Polášek; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Pavel Panaš 24;

2.kolo S dalším nováčkem získalo Znojmo pouze bod.  so 27.9.2014

Mnoho branek v síti soupeře a k bodům to stejně nestačilo. Jak zápas zhodnotil hostující trenér, když na soupeřově palubovce dáte děvět branek neměli by jsme prohrát. Musíme zapracovat na defenzivě a v domnácím zápase pořádně zabrat. Další utkání sehrají znojemští hráči již tuto sobotu 4.10. od 20.00hodin proti celku FBK Rožnov p. Radhoštěm.

angel webBlack Angel - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEWN CZ  10 : 9pp (4:3,3:4,2:2-1:0)

branky: 3. Ondřej Vaculík, 16. Jan Pícha, 17. Jan Vinš, 20. Vojtěch Ježek, 33. Jakub Renčín, 33. Tomáš Kiprov, 39. Ondřej Vaculík, 57. Jan Cvrček, 58. Petr Pojar, 66. Ondřej Vaculík, N Ondřej Vaculík - 6. Petr Sláma, 9. Tomáš Kucharič, 12. Martin Pánek, 25. Petr Čihal, 27. Karel Virgl, 28. Petr Čihal, 28. Petr Sláma, 41. Jakub Martinek, 56. Jan Hanák; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 3 + Jan Cvrček 5:4; využití: 3:4; diváků: 63; zásahy brankářů: Jan Vašák 23 - Martin Beneš 30;

1.kolo Jak vstoupí do nové sezony Znojmo s nováčkem?  so 20.9.2014

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - opava webS.K. P.E.M.A. Opava  6 : 4  (3:2,1:2,2:0)

Branky: 3. Petr Sláma, 8. Tomáš Kucharič, 17. Filip Horák, 28. Petr Čihal, 43. Tomáš Kucharič, 58. Jakub Martinek - 6. Jakub Kocur, 7. Michal Pavela, 29. Matěj Halámek, 33. Marek Dzierža; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Beneš ?, Martin Beneš ? - Aleš Látal ?;

Komentář trenéra hostů: Divácky atraktivní zápas se šťastným koncem pro domácí. Jsem spokojen s přístupem nových hráčů v mém týmu,že se srdnatě rvali do posledního hvizdu a domácím jsme nedarovali ani metr místa na hřišti. Zápas bolel oba soupeře. Domácím gratuluju. Komentář trenéra domácích: Utrápená výhra, která se rodila velmi těžce. Pozitivní jsou tři body. Hosté hráli na nováčka velmi dobře a bylo to těžší, než si hráči sami mysleli.