Florbal vrchol sezony je tady. Play off startuje 2014-15

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší
Podrobnosti

tj znojmoFlorbal P4 Znojmo opět nepostoupilo a sezona pro něj končí 15.3.2015

Znojmo drželo naděje dvě třetiny, ale ve třetí třetině ztratilo kontakt. Sezona pro něj tak končí jako před rokem v prvním kole play off. Začíná to být tradice. V soutěži hraje Znojmo skvěle, ale jak se říká play off je jiná soutěž. Jiná hra, taktika a strategie. nikdo se nedívá na výsledek bere se jen vítězství a to jak jste ho dosáhlki není důležité. druhý den fanouška zajímá kdo vyhrál. Ne jakým způsobem a o kolik branek. to je play off. A to jak se zdá znojemské kluby neumí.

kladnoFBC Kladno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  5 : 2  (2:1,1:1,2:0)

Branky a asistence: 10:51 Dušan Přívara (Petr Lacko), 12:17 Václav Linhart (Ondřej Slivka), 27:07 Petr Lacko (Jan Louvar), 44:50 Jan Louvar (Petr Lacko), 53:33 Dušan Přívara (Jan Louvar) - 02:19 Petr Sláma (Petr Čihal), 32:56 Tomáš Kucharič (Jakub Martinek)

Trenér domácích Jan Buk: Dnešní zápas rozhodl výborný výkon brankáře Cmírala. na celou sérii jsme byli lépe připraveni a naši klíčoví hráči podali lepší výkony než individuality Znojma. Znojmo v zákl.části hrálo asi nejlíbivější florbal, ale mělo by si odpustit neustálé brečení , stížnosti na rozhodčí a časté pády.

Trenér hostů Šťastník: Gratuluji Kladnu k postupu do semifinále, doufám že opět postoupí do extraligy. Děkuji našim fanouškům, že nás celé dvojutkání povzbuzovali a domácím za bouřlivou atmosféru.

P3 Znojmo padlo utrpělo debakl v poslední třetině. so 14.3.2015

Znojmo vstoupilo do zápasu úspěšně a v první třetině drželo krok s domácími. Druhá třetina byla již v režii hostů a zdálo se, že znojemští mají zápas pod kontrolou. Ve třetí třetině, ale domácí Kladno předvedlo dokonalý obrat a nasázelo Znojmu sedm branek. Hosté se tak potácí na pokraji vyřazení a jen zítřejší vítězství může serii ještě zdramatizovat a poslat na rozhodující utkání do Znojma. Jakoby znojemské sportovní kluby neuměli hrát play off. Přepnout na jiný stupeň hry, kdy se nehraje o body a taktizuje, ale o vítězství a rozhoduje odvaha, drzost, nasazení a individuality v krizových situacích dokáží rozhodovat zápasy. Stav serie je 2:1 pro Kladno.

kladnoFBC Kladno - tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ  10 : 6  (2:1,1:3,7:2)

branky:  4. Dušan Přívara, 6. Tomáš Leipner, 40. Jan Louvar, 47. Petr Lacko, 48. Ondřej Richtr, 54. Petr Lacko, 55. Jaroslav Řeháček, 59. Jiří Šimůnek, 60. Václav Linhart, 60. Ondřej Slivka - 2. Pavel Palát, 29. Jiří Salava, 32. Jiří Salava, 38. Petr Čihal, 55. Tomáš Kucharič, 60. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 4 + Jiří Šimůnek 10:1; využití: 0:2; diváků: 221; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 24 - Martin Beneš 27;FBC Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ  10 : 6  (2:1:1:3,

2.kolo play off Znojmo vyrovnalo serii. ne 8.3.2015

Znojmo tentokrát odehrálo zodpovědné utkání. Brzy se dostalo do dvoubrankového vedení, které drželo i díky skvělým zákrokům domácího brankáře Beneše. Hosté dlouho hledali recept na vstřelení branky. Když se zdálo, že Znojmo dovede zápas do vítězného konce, Kladno dvěma rychlými brankami vyrovnalo. Jenže domácí tentokrát neponechali nic náhodě a v samotném závěru brankami Pánka a Paláta utkání rozhodli. Serie je tak vyrovnaná a stěhuje se nyní na půdu Kladna.

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - kladnoFBC Kladno  4 : 2  (2:0,0:0,2:2)

branky: 6. Petr Sláma, 13. Filip Horák, 59. Martin Pánek, 60. Pavel Palát - 55. Petr Lacko, 57. Jan Louvar; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 248; zásahy brankářů: Martin Beneš 30 - Tomáš Cmíral 28;

1.kolo play off Znojmo padlo až v prodloužení so 7.3.2015 od 20.00hodin

V prvním utkání slavil úspěch hostující tým. Znojmo brzy prohrávalo, ale zápas byl nakonec valice vyrovnaný. Vsamotném závěru domácí nevyužili velkých chyb hostů a z nenápadné akce nakonec rozhodl Kladenský Linhart. Serie pokračuje v neděli 8.3. od 16.00hodin. Podaří se Znojmu srovnat serii?

tj znojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - kladnoFBC Kladno  6 : 7pp  (1:2,4:2,1:2-0:1)

Branky: 14. Petr Čihal, 27. Petr Sláma, 32. Filip Horák, 32. Petr Čihal, 37. Filip Horák, 54. Jan Hanák - 4. Tomáš Leipner, 17. Václav Linhart, 28. Tomáš Leipner, 31. Jaroslav Řeháček, 49. Jiří Šimůnek, 53. Jan Louvar, 69. Václav Linhart; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 273; zásahy brankářů: Martin Beneš 24 - Tomáš Cmíral 29;