Rozpis-výsledky IV.A jaro 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis-výsledky IV.A podzim 2011/12

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Starý Petřín 14 12 1 1 90: 13 37 ( 13)
 
2. Šatov "B" 14 11 1 2 61: 18 34 ( 13)
 
3. Blížkovice "B" 14 11 0 3 56: 20 33 ( 15)
 
4. Únanov "B" 14 10 2 2 71: 26 32 ( 14)
 
5. Hluboké Mašůvky 14 9 0 5 55: 33 27 ( 3)
 
6. Přímětice "B" 14 6 3 5 25: 26 21 ( 3)
 
7. IE Znojmo "C" 14 6 1 7 48: 47 19 ( 1)
 
8. Štítary "B" 14 5 2 7 39: 56 17 ( -1)
 
9. Konice 14 4 3 7 22: 42 15 ( -9)
 
10. Chvalovice "B" 14 4 1 9 23: 43 13 (-11)
 
11. Olbramkostel 14 3 3 8 35: 64 12 ( -6)
 
12. Slatina 14 3 3 8 22: 54 12 (-12)
 
13. Vranov n. D. 14 2 3 9 25: 61 9 (-12)
 
14. Grešlové Mýto 14 0 1 13 14: 83 1 (-23)

 

 

Výsledky 16.kolo 1.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1601 IE Znojmo "C" Grešlové Mýto 4:1     
 
A3A1602 Šatov "B" Chvalovice "B" 2:1     
 
A3A1603 Únanov "B" Konice 4:0     
 
A3A1604 Štítary "B" Slatina 4:1     
 
A3A1605 Blížkovice "B" Starý Petřín 0:3     
 
A3A1606 Přímětice "B" Hluboké Mašůvky 3:1     
 
A3A1607 Olbramkostel Vranov n. D. 1:1     
 



 

 VÝSLEDKY 17.kolo 8.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1704 Starý Petřín Štítary "B" 11: 0     

A3A1707 Chvalovice "B" Grešlové Mýto 7: 1     

A3A1701 Olbramkostel IE Znojmo "C" 2: 2     

A3A1702 Vranov n. D. Přímětice "B" 2: 7     

A3A1703 Hluboké Mašůvky Blížkovice "B" 6: 0     

A3A1705 Slatina Únanov "B" 3: 5     

A3A1706 Konice Šatov "B" 1: 5     
 


 

VÝSLEDKY 18.kolo 15.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1801 IE Znojmo "C" Chvalovice "B" 9: 1     

A3A1805 Štítary "B" Hluboké Mašůvky 2: 0     

A3A1806 Blížkovice "B" Vranov n. D. 5: 0     

A3A1807 Přímětice "B" Olbramkostel 1: 0     

A3A1802 Grešlové Mýto Konice 0: 5     

A3A1803 Šatov "B" Slatina 6: 1     

A3A1804 Únanov "B" Starý Petřín 1: 3     
 



  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Starý Petřín 17 15 1 1 107: 14 46 ( 19)
 
2. Šatov "B" 17 14 1 2 74: 21 43 ( 16)
 
3. Únanov "B" 17 12 2 3 81: 32 38 ( 14)
 
4. Blížkovice "B" 17 12 0 5 61: 29 36 ( 12)
 
5. Hluboké Mašůvky 17 10 0 7 62: 38 30 ( 3)
 
6. Přímětice "B" 17 9 3 5 36: 29 30 ( 6)
 
7. IE Znojmo "C" 17 8 2 7 63: 51 26 ( 2)
 
8. Štítary "B" 17 7 2 8 45: 68 23 ( -1)
 
9. Konice 17 5 3 9 28: 51 18 ( -9)
 
10. Chvalovice "B" 17 5 1 11 32: 55 16 (-11)
 
11. Olbramkostel 17 3 5 9 38: 68 14 (-10)
 
12. Slatina 17 3 3 11 27: 69 12 (-15)
 
13. Vranov n. D. 17 2 4 11 28: 74 10 (-14)
 
14. Grešlové Mýto 17 0 1 16 16: 99 1 (-26)
 

 

 

VÝSLEDKY 19.kolo 22.4.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1901 Přímětice "B" IE Znojmo "C" 2: 2     

A3A1905 Starý Petřín Šatov "B" 1: 1     

A3A1902 Olbramkostel Blížkovice "B" 3: 3     

A3A1903 Vranov n. D. Štítary "B" 3: 3     

A3A1904 Hluboké Mašůvky Únanov "B" 3: 3     

A3A1906 Slatina Grešlové Mýto 7: 1     

A3A1907 Konice Chvalovice "B" 3: 2     
 

 

 

 

Výsledky 20.kolo 29.4.2012

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2001 IE Znojmo "C" Konice 1:3     
 
A3A2002 Chvalovice "B" Slatina 4:1     
 
A3A2003 Grešlové Mýto Starý Petřín 0:6     
 
A3A2004 Šatov "B" Hluboké Mašůvky 4:1     
 
A3A2005 Únanov "B" Vranov n. D. 4:2     
 
A3A2006 Štítary "B" Olbramkostel 3:0     
 
A3A2007 Blížkovice "B" Přímětice "B" 2:0     
 

 

 

VÝSLEDKY 21.kolo 6.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2101 Blížkovice "B" IE Znojmo "C" 4: 1     

A3A2102 Přímětice "B" Štítary "B" 3: 0     

A3A2106 Starý Petřín Chvalovice "B" 5: 0     

A3A2103 Olbramkostel Únanov "B" 2: 7     

A3A2104 Vranov n. D. Šatov "B" 3: 3     

A3A2105 Hluboké Mašůvky Grešlové Mýto 4: 0     

A3A2107 Slatina Konice 1: 6     
 


 

 

 VÝSLEDKY 22.kolo 13.5.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2201 IE Znojmo "C" Slatina 3: 1     

A3A2203 Chvalovice "B" Hluboké Mašůvky 0: 2     

A3A2207 Štítary "B" Blížkovice "B" 2: 2     

A3A2202 Konice Starý Petřín 0: 1     

A3A2204 Grešlové Mýto Vranov n. D. 2: 2     

A3A2205 Šatov "B" Olbramkostel 9: 1     

A3A2206 Únanov "B" Přímětice "B" 9: 1     
 


 

 

23. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A2301 Štítary "B" IE Znojmo "C" . . 00:00    
 
A3A2302 Blížkovice "B" Únanov "B" . . 00:00    
 
A3A2303 Přímětice "B" Šatov "B" . . 00:00    
 
A3A2304 Olbramkostel Grešlové Mýto . . 00:00    
 
A3A2305 Vranov n. D. Chvalovice "B" . . 00:00    
 
A3A2306 Hluboké Mašůvky Konice . . 00:00    
 
A3A2307 Starý Petřín Slatina . . 00:00    
 

 

 

24. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A2401 IE Znojmo "C" Starý Petřín . . 00:00    
 
A3A2402 Slatina Hluboké Mašůvky . . 00:00    
 
A3A2403 Konice Vranov n. D. . . 00:00    
 
A3A2404 Chvalovice "B" Olbramkostel . . 00:00    
 
A3A2405 Grešlové Mýto Přímětice "B" . . 00:00    
 
A3A2406 Šatov "B" Blížkovice "B" . . 00:00    
 
A3A2407 Únanov "B" Štítary "B" . . 00:00    
 

 

 

25. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A2501 Únanov "B" IE Znojmo "C" . . 00:00    
 
A3A2502 Štítary "B" Šatov "B" . . 00:00    
 
A3A2503 Blížkovice "B" Grešlové Mýto . . 00:00    
 
A3A2504 Přímětice "B" Chvalovice "B" . . 00:00    
 
A3A2505 Olbramkostel Konice . . 00:00    
 
A3A2506 Vranov n. D. Slatina . . 00:00    
 
A3A2507 Hluboké Mašůvky Starý Petřín . . 00:00    
 

 

 

26. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A2601 IE Znojmo "C" Hluboké Mašůvky . . 00:00    
 
A3A2602 Starý Petřín Vranov n. D. . . 00:00    
 
A3A2603 Slatina Olbramkostel . . 00:00    
 
A3A2604 Konice Přímětice "B" . . 00:00    
 
A3A2605 Chvalovice "B" Blížkovice "B" . . 00:00    
 
A3A2606 Grešlové Mýto Štítary "B" . . 00:00    
 
A3A2607 Šatov "B" Únanov "B" . . 00:00    
 

 

14. kolo . .

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A1401 IE Znojmo "C" Šatov "B" . . 00:00    
 
A3A1402 Únanov "B" Grešlové Mýto . . 00:00    
 
A3A1403 Štítary "B" Chvalovice "B" . . 00:00    
 
A3A1404 Blížkovice "B" Konice . . 00:00    
 
A3A1405 Přímětice "B" Slatina . . 00:00    
 
A3A1406 Olbramkostel Starý Petřín . . 00:00    
 
A3A1407 Vranov n. D. Hluboké Mašůvky . . 00:00    
 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 35 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo