Rozpis-výsledky IV.A podzim 2011/12

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis podzimní části IV.A 2011-12

  VÝSLEDKY 2.kolo 14.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0204 Blížkovice "B" Slatina 7: 0     

A3A0205 Štítary "B" Konice 5: 0     

A3A0201 IE Znojmo "C" Vranov n. D. 11: 0     

A3A0202 Olbramkostel Hluboké Mašůvky 0:10     

A3A0203 Přímětice "B" Starý Petřín 1: 4     

A3A0206 Únanov "B" Chvalovice "B" 5: 1     

A3A0207 Šatov "B" Grešlové Mýto 10: 1 

 

 

  VÝSLEDKY 3.kolo 21.08.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0305 Starý Petřín Blížkovice "B" 2: 1     

A3A0301 Grešlové Mýto IE Znojmo "C" 1: 6     

A3A0302 Chvalovice "B" Šatov "B" 0: 2     

A3A0303 Konice Únanov "B" 2: 3     

A3A0304 Slatina Štítary "B" 3: 4     

A3A0306 Hluboké Mašůvky Přímětice "B" 3: 4     

A3A0307 Vranov n. D. Olbramkostel 5: 6   


 VÝSLEDKY 4.kolo 28.8.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0401 IE Znojmo "C" Olbramkostel 5: 2     
Branky: Ostrý Miroslav 3, Klouda Petr, Peca Robert - Jaskula Petr, Stehlík Radek

A3A0403 Blížkovice "B" Hluboké Mašůvky 3: 2     
Branky: Bednář, Pospíchal Jakub, Samek Michal - Žák Zdeněk, Dobrovolný Jan

A3A0404 Štítary "B" Starý Petřín 2: 5     
Branky: Fiala Oskar, Kocián - Prukner Radim 2, Přibyl Roman, Popelka Milan, Kašpárek Michal

A3A0402 Přímětice "B" Vranov n. D. 3: 2     
Branky: Holešovský Karel, Vyskočil Martin, Matoušek Zdeněk - Jurčík Pavel, Ludvík Vojtěch

A3A0405 Únanov "B" Slatina 12: 0     
Branky: Dočekal Jiří 4, Vlk Michal 2, Vlk Petr 2, Vlk Josef 2, Diviš Petr, Ficenc Josef

A3A0406 Šatov "B" Konice 4: 1     
Branky: Berka 2, Kňazovčík, Budín Ivan - Vecheta Tomáš

A3A0407 Grešlové Mýto Chvalovice "B" 0: 5     
Branky: Paulička Roman 3, Rosecký Pavel, Rossiwal Petr

 

 

VÝSLEDKY 5.kolo 4.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0501 Chvalovice "B" IE Znojmo "C" 2: 3 
 
Branky: Hron Jiří, Rossiwal Petr - Drmota, Dočekal Dalibor, Truhlář Radek

A3A0504 Starý Petřín Únanov "B" 8: 2 
 
Branky: Heřmanovský František 3, Handl Aleš 2, Popelka Milan, Kašpárek Michal, Kofroň Ondřej - Vlk Jiří, Ficenc Josef

A3A0507 Olbramkostel Přímětice "B" 2: 2 
 
Branky: Vaníček Tomáš, Stehlík Radek - Varga 2

A3A0502 Konice Grešlové Mýto 1: 1 
 
Branky: Kafka Jan - Horváth Dalibor

A3A0503 Slatina Šatov "B" 0: 7 
 
Branky: Matuščin Zdeněk 3, Štorek Vojtěch 2, Kelo Milan, vlastní

A3A0505 Hluboké Mašůvky Štítary "B" 3: 1 
 
Branky: Kotz, Meluš Štefan, Krejčí David - Vlček František

A3A0506 Vranov n. D. Blížkovice "B" 2: 3 
 
Branky: Billa Zdeněk, Jurčík Pavel - Samek Lukáš, Bednář Petr, Svoboda Filip

 

 

 VÝSLEDKY 6.kolo 11.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0601 IE Znojmo "C" Přímětice "B" 2: 3 
 
Branky: Peca Robert, Ostrý Miroslav - Zika 2, Varga Ondřej

A3A0602 Blížkovice "B" Olbramkostel 3: 2 
 
Branky: Pospíchal Jaroslav 2, Velčický Jakub - Stehlík Radek, Kolman Jan

A3A0603 Štítary "B" Vranov n. D. 1: 0 
 
Branky: Kocián Martin

A3A0604 Únanov "B" Hluboké Mašůvky 8: 2 
 
Branky: Zika 2, Dočekal Jiří 2, Vlk Michal 2, Janda, Štancl - Oliva Libor, vlastní

A3A0607 Chvalovice "B" Konice 1: 1 
 
Branky: Pavlačka Roman - Bursík

A3A0605 Šatov "B" Starý Petřín 1: 1 
 
Branky: Berka František - Prukner Radim

A3A0606 Grešlové Mýto Slatina 0: 3 
 
Branky: Zemánek 3
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Šatov "B" 5 4 1 0 24: 3 13 ( 4)
 
2. Starý Petřín 5 4 1 0 20: 7 13 ( 7)
 
3. IE Znojmo "C" 5 4 0 1 27: 8 12 ( 3)
 
4. Únanov "B" 5 4 0 1 30: 13 12 ( 3)
 
5. Blížkovice "B" 5 4 0 1 17: 8 12 ( 3)
 
6. Přímětice "B" 5 3 1 1 13: 13 10 ( 4)
 
7. Štítary "B" 5 3 0 2 13: 11 9 ( 0)
 
8. Hluboké Mašůvky 5 2 0 3 20: 16 6 ( 0)
 
9. Chvalovice "B" 5 1 1 3 9: 11 4 ( -5)
 
10. Olbramkostel 5 1 1 3 12: 25 4 ( -2)
 
11. Slatina 5 1 0 4 6: 30 3 ( -3)
 
12. Konice 5 0 2 3 5: 14 2 ( -4)
 
13. Grešlové Mýto 5 0 1 4 3: 25 1 ( -8)
 
14. Vranov n. D. 5 0 0 5 9: 24 0 ( -6)
 

 

 

 VÝSLEDKY 7.kolo 18.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0703 Starý Petřín Grešlové Mýto 13: 0 
 
Branky: Heřmanovský František 4, Kašpárek Michal 4, Popelka Milan 3, Prukner Radim 2

A3A0701 Konice IE Znojmo "C" 3: 1 
 
Branky: Vecheta Tomáš 2, Klouda - Drmota Tomáš

A3A0702 Slatina Chvalovice "B" 2: 1 
 
Branky: Hodinka Petr 2 - Pavlačka Roman

A3A0704 Hluboké Mašůvky Šatov "B" 2: 3 
 
Branky: Tisoň, Dobrovolný Jan - Fantal, Matuščin Zdeněk, Budín Ivan

A3A0705 Vranov n. D. Únanov "B" 1: 1 
 
Branky: Štancl Jaroslav - Dočekal Jiří

A3A0706 Olbramkostel Štítary "B" 3: 3 
 
Branky: Rossiwal, Jaskula Petr, Kolman Jan - Bauer Zdeněk, Cihlář Karel, Stenhauser Marek

A3A0707 Přímětice "B" Blížkovice "B" 0: 3 
 
Branky: Moravec Milan 2, Pospíchal Jaroslav

 

 

 VÝSLEDKY 8.kolo 25.9.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0801 IE Znojmo "C" Blížkovice "B" 2: 7     
Branky: Burša Vlastimil, Vlček Vlastimil - Holík Jan 2, Pikolon Martin 2, Holík Jiří, Šíp Jan, Svoboda Filip

A3A0802 Štítary "B" Přímětice "B" 2: 2     
Branky: Podsklan Štěpán, Vlček František - Chvátal Petr, Virgl Pavel

A3A0806 Chvalovice "B" Starý Petřín 0: 4     
Branky: Popelka Milan 2, Přibyl Roman, Handl Aleš

A3A0803 Únanov "B" Olbramkostel 5: 2     
Branky: Ficenc Josef, Štancl Martin, Vlk Josef, Zika Miroslav, Vlk Michal - Horák, Kolman Jan

A3A0804 Šatov "B" Vranov n. D. 4: 0     
Branky: Matuščin Zdeněk 2, Artim, Berka František ml.

A3A0805 Grešlové Mýto Hluboké Mašůvky 2: 3     
Branky: Holík Lukáš 2 - Hlávka Marek 2, Jelínek Robin

A3A0807 Konice Slatina 4: 2     
Branky: Vecheta Tomáš 3, Bursík Martin - Hodinka Petr 2

 

 

 VÝSLEDKY 9.kolo 2.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0902 Starý Petřín Konice 10: 0     

A3A0907 Blížkovice "B" Štítary "B" 6: 1     

A3A0901 Slatina IE Znojmo "C" 3: 3     

A3A0903 Hluboké Mašůvky Chvalovice "B" 4: 1     

A3A0904 Vranov n. D. Grešlové Mýto 4: 0     

A3A0905 Olbramkostel Šatov "B" 0:11     

A3A0906 Přímětice "B" Únanov "B" 0: 0 

 

 

  VÝSLEDKY 10.kolo 9.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1005 Chvalovice "B" Vranov n. D. 2: 0     

A3A1001 IE Znojmo "C" Štítary "B" 10: 5     

A3A1002 Únanov "B" Blížkovice "B" 3: 0     

A3A1003 Šatov "B" Přímětice "B" 5: 0     

A3A1004 Grešlové Mýto Olbramkostel 2: 8     

A3A1006 Konice Hluboké Mašůvky 0: 4     

A3A1007 Slatina Starý Petřín 1: 4 

 

 

  VÝSLEDKY 11.kolo 15.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1101 Starý Petřín IE Znojmo "C" 10: 1     

A3A1106 Blížkovice "B" Šatov "B" 4: 0     

A3A1107 Štítary "B" Únanov "B" 4:11     

A3A1102 Hluboké Mašůvky Slatina 4: 1     

A3A1103 Vranov n. D. Konice 2: 2     

A3A1104 Olbramkostel Chvalovice "B" 3: 4     

A3A1105 Přímětice "B" Grešlové Mýto 6: 0 

 

 

  VÝSLEDKY 12.kolo 23.10.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1201 IE Znojmo "C" Únanov "B" 1: 0     

A3A1204 Chvalovice "B" Přímětice "B" 1: 0     

A3A1207 Starý Petřín Hluboké Mašůvky 8: 2     

A3A1202 Šatov "B" Štítary "B" 6: 0     

A3A1203 Grešlové Mýto Blížkovice "B" 0: 4     

A3A1205 Konice Olbramkostel 0: 2     

A3A1206 Slatina Vranov n. D. 2: 2 

 

 

Výsledky 13.kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1301 Hluboké Mašůvky IE Znojmo "C" 2:0     
 
A3A1302 Vranov n. D. Starý Petřín 0:14     
 
A3A1303 Olbramkostel Slatina 3:3     
 
A3A1304 Přímětice "B" Konice 3:1     
 
A3A1305 Blížkovice "B" Chvalovice "B" 10:2     
 
A3A1306 Štítary "B" Grešlové Mýto 7:2     
 
A3A1307 Únanov "B" Šatov "B" 5:1 

 

 VÝSLEDKY 1.kolo 6.11.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0103 Chvalovice "B" Štítary "B" 1: 2     

A3A0106 Starý Petřín Olbramkostel 7: 1     

A3A0101 Šatov "B" IE Znojmo "C" 3: 1     

A3A0102 Grešlové Mýto Únanov "B" 2: 9     

A3A0104 Konice Blížkovice "B" 3: 2     

A3A0105 Slatina Přímětice "B" 1: 0     

A3A0107 Hluboké Mašůvky Vranov n. D. 10: 1 

 

 

Výsledky 15.kolo 13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1501 Vranov n. D. IE Znojmo "C" 6:2     
 
A3A1502 Hluboké Mašůvky Olbramkostel 4:1     
 
A3A1503 Starý Petřín Přímětice "B" 0:1     
 
A3A1504 Slatina Blížkovice "B" 1:3     
 
A3A1505 Konice Štítary "B" 4:2     
 
A3A1506 Chvalovice "B" Únanov "B" 2:7     
 
A3A1507 Grešlové Mýto Šatov "B" 3:4     
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo