Rozpis-výsledky IV.A jaro 2010/2011

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Rozpis jarní části IV.A třídy 2010-2011

  TABULKA po podzimní části
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Těšetice 13 11 1 1 56: 13 34 ( 10)
 
2. IE Znojmo C 13 9 0 4 56: 28 27 ( 6)
 
3. Mikulovice B 13 8 1 4 41: 34 25 ( 1)
 
4. Konice 13 7 3 3 45: 24 24 ( 3)
 
5. Suchohrdly 13 7 2 4 43: 27 23 ( 23)
 
6. Chvalovice B 13 7 1 5 40: 28 22 ( 1)
 
7. Štítary B 13 6 4 3 42: 31 22 ( 1)
 
8. Přímětice B 13 6 3 4 38: 33 21 ( 3)
 
9. Slatina 13 5 4 4 34: 23 19 ( -5)
 
10. Blížkovice B 13 4 2 7 27: 37 14 ( -4)
 
11. Hl. Mašůvky 13 4 1 8 31: 53 13 ( -8)
 
12. Vranov n. D. 13 2 2 9 23: 50 8 ( -7)
 
13. Grešlové Mýto 13 2 0 11 14: 71 6 (-15)
 
14. Olbramkostel 13 1 0 12 21: 59 3 (-21)

 

  VÝSLEDKY 14.kolo 27.3.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1405 Blížkovice B Slatina 2: 0     
Branky: Kavan Marek, Janyška Martin

A3A1406 Štítary B IE Znojmo C 0: 3     

A3A1407 Chvalovice B Těšetice 1: 1     
Branky: Rossiwal Petr - Nohava Milan

A3A1401 Vranov n. D. Mikulovice B 2: 1     
Branky: Beneš Martin, Štancl Jaroslav - Procházka Martin

A3A1402 Suchohrdly Konice 2: 2     
Branky: Štola Lubomír, Holiš Filip - Mössmer Michal, Mössmer Martin

A3A1403 Přímětice B Olbramkostel 9: 1     
Branky: Varga Ondřej 3, Kubíček Jan 3, Růžička, Lehoczký Petr, vlastní - Koniček Rostislav

A3A1404 Grešlové Mýto Hl. Mašůvky 1: 2     
Branky: Štefan Lukáš - Vodák Milan, Dobrovolný Jan


  VÝSLEDKY 15.kolo 3.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1503 IE Znojmo C Blížkovice B 0: 1     
Branky: Svoboda Kamil

A3A1501 Vranov n. D. Chvalovice B 0: 4     
Branky: Brunclík, Kochan Bronislav, Rossiwal Petr, Rosecký Pavel

A3A1502 Těšetice Štítary B 2: 2     
Branky: Stehlík, Vacula - Bauer Zdeněk, Vlček František

A3A1504 Slatina Grešlové Mýto 4: 1     
Branky: Rožnovský Josef, Hodinka Petr, Kováč Marek, Vítek Lubomír - Hobza Milan

A3A1505 Hl. Mašůvky Přímětice B 2: 4     
Branky: Meluš Štefan, Dobrovolný Jan - Staněk 2, Tapšík Pavel, Kubíček Jan

A3A1506 Suchohrdly Olbramkostel 2: 0     
Branky: Adamov Michal, Grillowitzer Petr

A3A1507 Konice Mikulovice B 2: 0     
Branky: Mössmer Michal, Vecheta Tomáš

 

 

VÝSLEDKY 16.kolo 10.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1606 Blížkovice B Těšetice 1: 1     
Branky: Svoboda Kamil - Katolický Libor

A3A1601 Vranov n. D. Konice 2: 2     
Branky: Železný Radek 2 - Rojík Pavel, Kafka Jan

A3A1602 Mikulovice B Olbramkostel 0: 1     
Branky: Kolman Jan

A3A1603 Suchohrdly Hl. Mašůvky 7: 0     
Branky: Adamov Michal 2, Grillowitzer Petr 2, Havlík Ivo, Matějka Lukáš, Kuchař Tomáš

A3A1604 Přímětice B Slatina 2: 1     
Branky: Ležák Tomáš, Balon Marek - Kováč Marek

A3A1605 Grešlové Mýto IE Znojmo C 1: 7     
Branky: Horváth Dalibor - Dočekal Dalibor 4, Náprava Jiří 2, Peca Robert

A3A1607 Štítary B Chvalovice B 2: 1     
Branky: Veselý Jaromír, Podsklan Štěpán - Kochan Bronislav
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Těšetice 16 11 4 1 60: 17 37 ( 10)
 
2. IE Znojmo C 16 11 0 5 66: 30 33 ( 9)
 
3. Suchohrdly 16 9 3 4 54: 29 30 ( 21)
 
4. Přímětice B 16 9 3 4 53: 37 30 ( 6)
 
5. Konice 16 8 5 3 51: 28 29 ( 5)
 
6. Chvalovice B 16 8 2 6 46: 31 26 ( 2)
 
7. Štítary B 16 7 5 4 46: 37 26 ( -1)
 
8. Mikulovice B 16 8 1 7 42: 39 25 ( -2)
 
9. Slatina 16 6 4 6 39: 28 22 ( -5)
 
10. Blížkovice B 16 6 3 7 31: 38 21 ( -3)
 
11. Hl. Mašůvky 16 5 1 10 35: 65 16 ( -8)
 
12. Vranov n. D. 16 3 3 10 27: 57 12 (-12)
 
13. Olbramkostel 16 2 0 14 23: 70 6 (-18)
 
14. Grešlové Mýto 16 2 0 14 17: 84 6 (-21)

 

 

VÝSLEDKY 17.kolo 17.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1701 Štítary B Vranov n. D. 2: 5     
Branky: Vlček František 2 - Mačák Tomáš 2, Kovář Čestmír, Železný Radek, Žáček Jakub

A3A1702 Chvalovice B Blížkovice B 2: 1     
Branky: Pavlačka Roman, Rossiwal Radek - Svoboda Kamil

A3A1704 IE Znojmo C Přímětice B 5: 1     
Branky: Meister 3, Ostrý Miroslav, Holzbauer Václav - Ečer

A3A1703 Těšetice Grešlové Mýto 5: 2     
Branky: Vacula Petr 2, Balada, Trávníček, Nohava Milan - Svoboda, Horváth Dalibor

A3A1705 Suchohrdly Slatina 7: 1     
Branky: Kuchař Tomáš 3, Adamov Michal 2, Grillowitzer Petr 2 - Hodinka Petr

A3A1706 Hl. Mašůvky Mikulovice B 1: 4     
Branky: Meluš Štefan - Balík, Urbánek Michal, Cidlík Lumír, Košař Tomáš

A3A1707 Olbramkostel Konice 0: 1     
Branky: Mössmer Michal

 

VÝSLEDKY 18.kolo 24.4.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1803 Mikulovice B Slatina 4: 2     
Branky: Košař Tomáš 2, Fiedler, Princ - Rožnovský Milan, Vítek Lubomír

A3A1807 Blížkovice B Štítary B 5: 1     
Branky: Samek Lukáš, Pospíchal Jaroslav, Svoboda Filip, Samek Michal, vlastní - Fiala Oskar

A3A1801 Vranov n. D. Olbramkostel 4: 4     
Branky: Jurčík Pavel, Kovář Čestmír, Železný Petr, Mačák Tomáš - Horák 3, Doležal Jan

A3A1802 Konice Hl. Mašůvky 2: 2     
Branky: Mössmer Michal, Vecheta Tomáš - Pokorný Jan, Vodák Milan

A3A1804 Suchohrdly IE Znojmo C 4: 3     
Branky: Kuchař Pavel 2, Matějka Lukáš, Kovačič Jan - Ostrý Miroslav 2, Holzbauer Václav

A3A1805 Přímětice B Těšetice 2: 1     
Branky: Matoušek Zdeněk 2 - Katolický Libor

A3A1806 Grešlové Mýto Chvalovice B 1: 1     
Branky: Láník - Zbytovský

 

 

VÝSLEDKY 19.kolo 1.5.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1901 Blížkovice B Vranov n. D. 3: 1     
Branky: Pikolon Martin 2, Holík Jan - Železný Petr

A3A1902 Štítary B Grešlové Mýto 8: 2     
Branky: Vlček František 4, Komárek Roman 2, Roupec Jaroslav, Fiala Oskar - Svoboda Karel, Horváth Dalibor

A3A1903 Chvalovice B Přímětice B 0: 0     

A3A1905 IE Znojmo C Mikulovice B 4: 0     
Branky: Ostrý Miroslav 2, Truhlář, Meister Luboš

A3A1904 Suchohrdly Těšetice 4: 0     
Branky: Holiš Filip 2, Adamov Michal, Grillowitzer Petr

A3A1906 Slatina Konice 2: 3     
Branky: Rožnovský Milan, Hodinka Petr - Pulkrábek, Mössmer Michal, Bursík Martin

A3A1907 Hl. Mašůvky Olbramkostel 1: 2     
Branky: Jelínek Robin - Chytka, Horák Stanislav

 

 

VÝSLEDKY 20.kolo 8.5.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2004 Mikulovice B Těšetice 1: 2     
Branky: Diviš Milan - Bárta Kamil, Stehlík Petr

A3A2001 Vranov n. D. Hl. Mašůvky 1: 3     
Branky: Neveselý Marek - Dobrovolný Jan 2, Tisoň

A3A2002 Olbramkostel Slatina 4: 4     
Branky: Paul David, Kliner Tomáš, Kolman Jan, Toman Pavel - Rožnovský Milan 2, Hodinka Petr 2

A3A2003 Konice IE Znojmo C 1: 1     
Branky: Pavka - Meister Luboš

A3A2005 Suchohrdly Chvalovice B 1: 2     
Branky: Adamov Michal - Kochan Bronislav, Kohoutek František

A3A2006 Přímětice B Štítary B 7: 0     
Branky: Varga Ondřej 3, Kubíček Jan 3, Fiala Jakub

A3A2007 Grešlové Mýto Blížkovice B 3: 1     
Branky: Štefan Lukáš 2, Svoboda Karel - Kučera Petr
 



  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Těšetice 20 13 4 3 68: 26 43 ( 13)
 
2. IE Znojmo C 20 13 1 6 79: 36 40 ( 10)
 
3. Suchohrdly 20 12 3 5 70: 35 39 ( 18)
 
4. Konice 20 10 7 3 58: 33 37 ( 7)
 
5. Přímětice B 19 11 3 5 63: 43 36 ( 6)
 
6. Chvalovice B 19 10 3 6 51: 34 33 ( 6)
 
7. Mikulovice B 20 10 1 9 51: 48 31 ( -2)
 
8. Štítary B 20 8 5 7 57: 56 29 ( -4)
 
9. Blížkovice B 20 8 3 9 41: 45 27 ( -3)
 
10. Slatina 20 6 5 9 48: 46 23 ( -7)
 
11. Hl. Mašůvky 20 6 2 12 42: 74 20 (-10)
 
12. Vranov n. D. 20 4 4 12 38: 69 16 (-14)
 
13. Olbramkostel 20 3 2 15 33: 80 11 (-19)
 
14. Grešlové Mýto 20 3 1 16 25: 99 10 (-23)

 

 

 VÝSLEDKY 21.kolo 15.5.2011
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2102 Blížkovice B Přímětice B 4: 2     
Branky: Velčický Jakub 2, Svoboda Miroslav, Holík Jan - Varga Ondřej, Kubíček Jan

A3A2104 Chvalovice B Mikulovice B 2: 4     
Branky: Rossiwal Radek 2 - Urbánek Michal, Procházka Martin, Jílek Martin, Petříček Lukáš

A3A2106 IE Znojmo C Olbramkostel 2: 3     
Branky: Truhlář Radek, Holzbauer Václav - Horák Stanislav, Paul David, Kolman Jan

A3A2101 Grešlové Mýto Vranov n. D. 4: 2     
Branky: Štefan Lukáš 2, Svoboda Karel, Horváth Dalibor - Žáček Jakub, Mačák Tomáš

A3A2103 Suchohrdly Štítary B 4: 0     

A3A2105 Těšetice Konice 5: 2     
Branky: Nohava Milan 3, Katolický Libor, Stehlík Petr - Pulkrábek René, Vecheta Tomáš

A3A2107 Slatina Hl. Mašůvky 6: 5     
Branky: Rožnovský Josef 2, Vejvoda Marek 2, Rožnovský Milan, Kováč Marek - Dobrovolný Jan 3, Petrželka Tomáš, Meluš Štefan

 

 

Výsledky 22.kolo 22.5.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2201 Vranov n. D. Slatina 4:4     
Branky: Železný Radek 2, Jeřábek Jiří, Jurčík Pavel - Rožnovský Milan, Vejvoda Marek, Hodinka Petr, Kováč Marek
 
A3A2202 Hl. Mašůvky IE Znojmo C 0:4     
Branky: Dočekal Dalibor 2, Peca Robert, Ostrý Miroslav
 
A3A2203 Olbramkostel Těšetice 0:5     
Branky: Trávníček Antonín 3, Ošmera Jan, Stehlík Petr
 
A3A2204 Konice Chvalovice B 3:1     
Branky: Mareček Libor, Rojík Pavel, Bursík Martin - Kochan Bronislav
 
A3A2205 Mikulovice B Štítary B 2:0     
Branky: Cakl Jiří, Košař Tomáš
 
A3A2206 Suchohrdly Blížkovice B 1:1     
Branky: Grillowitzer Petr - Samek Michal
 
A3A2207 Přímětice B Grešlové Mýto 6:1     
Branky: Kubíček Jan 2, Drbul Ludvík, Kučera Jiří, Varga Ondřej, Ečer Zdeněk - Hobza Milan
 


 

Výsledky 23.kolo 29.5.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2301 Přímětice B Vranov n. D. 7:2     
Branky: Matoušek Zdeněk 3, Staněk Jaroslav 3, Farkaš Vladimír - Železný Radek, Mačák Tomáš
 
A3A2302 Suchohrdly Grešlové Mýto 4:0     
Branky: Kuchař Pavel, Grillowitzer Petr, Holiš Filip, Štancl Pavel
 
A3A2303 Blížkovice B Mikulovice B 4:1     
Branky: Svoboda Kamil, Svoboda Filip, Dancinger Jan, Janyška Martin - Košař Tomáš
 
A3A2304 Štítary B Konice 3:6     
Branky: Nedvěd Jaroslav, Roupec Jaroslav, Golomb Michal - Robotka Miroslav 2, Zika Jakub 2, Mössmer Jan, Vecheta Tomáš
 
A3A2305 Chvalovice B Olbramkostel 1:0     
Branky: Rosecký Pavel
 
A3A2306 Těšetice Hl. Mašůvky 3:0     
Branky: Katolický Libor 2, Vacula Petr
 
A3A2307 IE Znojmo C Slatina 4:1     
Branky: Petrla, Štancl, Ostrý Miroslav, Drmota Tomáš - Rožnovský Milan
 

 

 

Výsledky 24.kolo 5.6.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2401 Vranov n. D. IE Znojmo C 2:5     
Branky: Železný Radek, Železný Petr - Dočekal Dalibor 2, Meister Luboš, Holzbauer Václav, Drmota Tomáš
 
A3A2402 Slatina Těšetice 3:4     
Branky: Kozdas Michal, Kováč Marek, Vítek Lubomír - Katolický Libor, Ošmera Jan, Balada David, Vacula Petr
 
A3A2403 Hl. Mašůvky Chvalovice B 0:3     
Branky: Kochan Bronislav 3
 
A3A2404 Olbramkostel Štítary B 1:5     
Branky: Paul David - Bauer Zdeněk 2, Vlček František 2, Salát Tomáš
 
A3A2405 Konice Blížkovice B 0:2     
Branky: Svoboda Miroslav, Svoboda Filip
 
A3A2406 Mikulovice B Grešlové Mýto 2:1     
Branky: Diviš Milan, Komenda Dušan - Svoboda Karel
 
A3A2407 Suchohrdly Přímětice B 3:0     
Branky: Matějka Lukáš, Adamov Michal, Kovačič Jan
 

 

 

Výsledky 25.kolo 12.6.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2501 Suchohrdly Vranov n. D. 6:1     
Branky: Kovačič Jan 3, Štancl Petr, Adamov Michal, Grillowitzer Petr - Mačák Tomáš
 
A3A2502 Přímětice B Mikulovice B 5:2     
Branky: Staněk Jaroslav 2, Kubíček Jan 2, Matoušek Zdeněk - Procházka Martin, Cidlík Lumír
 
A3A2503 Grešlové Mýto Konice 2:5     
Branky: Bloudíček Bohumil, Holík Lukáš - Vecheta Tomáš 3, Hillawoth Roman, Bursík Martin
 
A3A2504 Blížkovice B Olbramkostel 9:1     
Branky: Pikolon Martin 4, Prokeš 2, Kavan Marek, Pospíchal Jaroslav, Janyška Martin - Kolman Jan
 
A3A2505 Štítary B Hl. Mašůvky 4:0     
Branky: Fiala Jan, Vlček František, Podsklan Štěpán, Cihlář Karel
 
A3A2506 Chvalovice B Slatina 2:0     
Branky: Kochan Bronislav, Rosecký Pavel
 
A3A2507 Těšetice IE Znojmo C 3:3     
Branky: Katolický Libor, Ošmera Jan, Bárta Kamil - Kubále Daniel 2, Vlček
 

 

Výsledky 26.kolo 18.6.2011

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2601 Vranov n. D. Těšetice 4:4     
Branky: Mačák Tomáš 2, Jaklovský, Neveselý Marek - Katolický Libor 2, Ošmera Jan, Bárta Kamil
 
A3A2602 IE Znojmo C Chvalovice B 6:2     
Branky: Dočekal Dalibor 3, Klaška, Náprava Jiří, Benda Martin - Rossiwal Radek 2
 
A3A2603 Slatina Štítary B 4:3     
Branky: Rožnovský Milan, Hodinka Petr, Kováč Marek, Vítek Lubomír - Karban, Kocián Martin, Tesař Stanislav
 
A3A2604 Hl. Mašůvky Blížkovice B 1:4     
Branky: Petrželka Tomáš - Šíp 2, Petrucha Martin, Dancinger Jan
 
A3A2605 Olbramkostel Grešlové Mýto 4:2     
Branky: Jaskula 2, Horák Stanislav 2 - Horváth Dalibor 2
 
A3A2606 Konice Přímětice B 4:3     
Branky: Vecheta Tomáš 3, Mössmer Jan - Kubíček Jan 2, Egner
 
A3A2607 Suchohrdly Mikulovice B 2:1     
Branky: Štancl Pavel, vlastní - nehlášeno
 

 

Konečná TABULKA 2010/11
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Těšetice 26 17 6 3 92: 38 57 ( 18)
 
2. Suchohrdly 26 17 4 5 90: 38 55 ( 16)
 
3. IE Znojmo C 26 17 2 7 103: 47 53 ( 14)
 
4. Konice 26 14 7 5 78: 49 49 ( 10)
 
5. Chvalovice B 26 14 3 9 65: 47 45 ( 6)
 
6. Přímětice B 26 14 3 9 86: 62 45 ( 6)
 
7. Blížkovice B 26 13 4 9 65: 51 43 ( 4)
 
8. Mikulovice B 26 13 1 12 63: 62 40 ( 1)
 
9. Štítary B 26 10 5 11 72: 73 35 ( -4)
 
10. Slatina 26 8 6 12 66: 68 30 ( -9)
 
11. Hl. Mašůvky 26 6 2 18 48: 98 20 (-19)
 
12. Vranov n. D. 26 4 6 16 53: 99 18 (-21)
 
13. Olbramkostel 26 5 2 19 42:104 17 (-22)
 
14. Grešlové Mýto 26 4 1 21 35:122 13 (-26)

 

 

 

 

 

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo