Rozpis-výsledky IV.A podzim 2010/2011

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

A3A - Okresní soutěž IV.A 2010/2011

 VÝSLEDKY 2.kolo 15.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0202 Štítary "B" Těšetice 2: 3 
 

A3A0203 Blížkovice "B" IE Znojmo "C" 3: 5 
 

A3A0207 Mikulovice "B" Konice 3: 3 
 

A3A0201 Chvalovice "B" Vranov n. D. 6: 3 
 

A3A0204 Grešlové Mýto Slatina 0: 6 
 

A3A0205 Přímětice "B" Hl. Mašůvky 7: 1 
 

A3A0206 Olbramkostel Suchohrdly 0: 8 
 

 

VÝSLEDKY 3.kolo 22.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0303 Hl. Mašůvky Suchohrdly 5: 2     

A3A0305 IE Znojmo "C" Grešlové Mýto 10: 1     

A3A0307 Chvalovice "B" Štítary "B" 5: 2     

A3A0301 Konice Vranov n. D. 2: 0     

A3A0302 Olbramkostel Mikulovice "B" 3: 4     

A3A0304 Slatina Přímětice "B" 0: 0     

A3A0306 Těšetice Blížkovice "B" 4: 2 

 

VÝSLEDKY 4.kolo 29.8.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0402 Blížkovice B Chvalovice B 3: 2     

A3A0406 Mikulovice B Hl. Mašůvky 5: 1     

A3A0401 Vranov n. D. Štítary B 2: 2     

A3A0403 Grešlové Mýto Těšetice 0:13     

A3A0404 Přímětice B IE Znojmo C 5: 4     

A3A0405 Slatina Suchohrdly 3: 3     

A3A0407 Konice Olbramkostel 6: 2   

 

 

 VÝSLEDKY 5.kolo 5.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0501 Olbramkostel Vranov n. D. 2: 3     

A3A0503 Slatina Mikulovice B 4: 2     

A3A0504 IE Znojmo C Suchohrdly 0: 2     

A3A0506 Chvalovice B Grešlové Mýto 7: 1     

A3A0507 Štítary B Blížkovice B 7: 1     

A3A0502 Hl. Mašůvky Konice 1: 6     

A3A0505 Těšetice Přímětice B 4: 1     
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. Těšetice 4 4 0 0 24: 5 12 ( 6)
 
2. Konice 4 3 1 0 17: 6 10 ( 4)

3. Chvalovice B 4 3 0 1 20: 9 9 ( 0)

4. Slatina 4 2 2 0 13: 5 8 ( -1)

5. Suchohrdly 4 2 1 1 15: 8 7 ( 7)

6. Přímětice B 4 2 1 1 13: 9 7 ( 1)

7. Mikulovice B 4 2 1 1 14: 11 7 ( 1)

8. IE Znojmo C 4 2 0 2 19: 11 6 ( 0)

9. Štítary B 4 1 1 2 13: 11 4 ( -2)

10. Vranov n. D. 4 1 1 2 8: 12 4 ( 1)

11. Blížkovice B 4 1 0 3 9: 18 3 ( -3)

12. Hl. Mašůvky 4 1 0 3 8: 20 3 ( -3)

13. Olbramkostel 4 0 0 4 7: 21 0 ( -9)
 
14. Grešlové Mýto 4 0 0 4 2: 36 0 ( -6)

 

 

 VÝSLEDKY 6.kolo 12.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3A0605 Mikulovice B IE Znojmo C 2: 5     

A3A0601 Vranov n. D. Blížkovice B 1: 1     

A3A0602 Grešlové Mýto Štítary B 1: 2     

A3A0603 Přímětice B Chvalovice B 1: 1     

A3A0604 Těšetice Suchohrdly 6: 0     

A3A0606 Konice Slatina 1: 1     

A3A0607 Olbramkostel Hl. Mašůvky 1: 6     
 

 

  VÝSLEDKY 7.kolo 19.9.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0703 IE Znojmo C Konice 4: 3     

A3A0705 Chvalovice B Suchohrdly 1: 4     

A3A0706 Štítary B Přímětice B 4: 4     

A3A0707 Blížkovice B Grešlové Mýto 4: 0     

A3A0701 Hl. Mašůvky Vranov n. D. 5: 1     

A3A0702 Slatina Olbramkostel 6: 1     

A3A0704 Těšetice Mikulovice B 0: 4     
 

 

 

8. kolo 26.09.2010

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A0801 Vranov n. D. Grešlové Mýto 4 : 0
NE  
 
A3A0802 Přímětice "B" Blížkovice "B" odloženo NE  
 
A3A0803 Štítary "B" Suchohrdly 1 : 1
SO  
 
A3A0804 Mikulovice "B" Chvalovice "B" 5 : 3
SO  
 
A3A0805 Konice Těšetice 1 : 2
NE  
 
A3A0806 Olbramkostel IE Znojmo "C" odloženo NE Pavlice
 
A3A0807 Hl. Mašůvky Slatina odloženo NE  
 

 

 

  VÝSLEDKY 9.kolo 3.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0902 IE Znojmo C Hl. Mašůvky 11: 2     

A3A0904 Chvalovice B Konice 0: 1     

A3A0905 Štítary B Mikulovice B 4: 2     

A3A0906 Blížkovice B Suchohrdly 1: 6     

A3A0901 Slatina Vranov n. D. 4: 0     

A3A0903 Těšetice Olbramkostel 4: 2     

A3A0907 Grešlové Mýto Přímětice B 3: 5 

 

 

  VÝSLEDKY 10.kolo 10.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1001 Vranov n. D. Přímětice B 2: 4     

A3A1002 Grešlové Mýto Suchohrdly 0: 4     

A3A1003 Mikulovice B Blížkovice B 2: 0     

A3A1004 Konice Štítary B 3: 3     

A3A1005 Olbramkostel Chvalovice B 2: 4     

A3A1006 Hl. Mašůvky Těšetice 0: 5     

A3A1007 Slatina IE Znojmo C 1: 2     
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Těšetice 9 8 0 1 41: 12 24 ( 9)

2. IE Znojmo C 8 6 0 2 41: 19 18 ( 6)

3. Suchohrdly 9 5 2 2 30: 17 17 ( 17)

4. Mikulovice B 9 5 1 3 29: 23 16 ( 1)

5. Slatina 8 4 3 1 25: 9 15 ( -3)

6. Konice 9 4 3 2 26: 16 15 ( 0)

7. Přímětice B 8 4 3 1 27: 19 15 ( 6)

8. Chvalovice B 9 4 1 4 29: 22 13 ( -2)

9. Štítary B 9 3 4 2 27: 22 13 ( -2)

10. Hl. Mašůvky 8 3 0 5 21: 38 9 ( -3)

11. Vranov n. D. 9 2 2 5 16: 26 8 ( -4)

12. Blížkovice B 8 2 1 5 15: 27 7 ( -5)

13. Olbramkostel 8 0 0 8 13: 41 0 (-15)
 
14. Grešlové Mýto 9 0 0 9 6: 55 0 (-15)
 

 

 

 VÝSLEDKY 11.kolo 17.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3A1101 IE Znojmo C Vranov n. D. 5: 1     

A3A1103 Chvalovice B Hl. Mašůvky 5: 2     

A3A1104 Štítary B Olbramkostel 4: 2     

A3A1105 Blížkovice B Konice 4: 2     

A3A1102 Těšetice Slatina 0: 0     

A3A1106 Grešlové Mýto Mikulovice B 1: 3     

A3A1107 Přímětice B Suchohrdly 3: 2     
 

 

 

 VÝSLEDKY 12.kolo 24.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1202 Mikulovice B Přímětice B 4: 2     

A3A1206 Slatina Chvalovice B 2: 3     

A3A1207 IE Znojmo C Těšetice 0: 4     

A3A1201 Vranov n. D. Suchohrdly 3: 4     

A3A1203 Konice Grešlové Mýto 10: 1     

A3A1204 Olbramkostel Blížkovice B 0: 5     

A3A1205 Hl. Mašůvky Štítary B 2: 4     
 


 

 VÝSLEDKY 13.kolo 31.10.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0802 Přímětice B Blížkovice B 4:1     
 
A3A0806 Olbramkostel IE Znojmo C 1:6     
 
A3A0807 Hl. Mašůvky Slatina 3:2     

A3A1302 Chvalovice B IE Znojmo C 3: 1     

A3A1303 Štítary B Slatina 7: 2     

A3A1304 Blížkovice B Hl. Mašůvky 1: 1     

A3A1301 Těšetice Vranov n. D. 10: 1     

A3A1305 Grešlové Mýto Olbramkostel 3: 1     

A3A1306 Přímětice B Konice 2: 3     

A3A1307 Mikulovice B Suchohrdly 0: 6 

 

 VÝSLEDKY 1.kolo 7.11.2010
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0101 Mikulovice B Vranov n. D. 5: 2     

A3A0106 IE Znojmo C Štítary B 3: 0     

A3A0107 Těšetice Chvalovice B 1: 0     

A3A0102 Konice Suchohrdly 4: 1     

A3A0103 Olbramkostel Přímětice B 4: 0     

A3A0104 Hl. Mašůvky Grešlové Mýto 2: 3     

A3A0105 Slatina Blížkovice B 3: 1     
 




  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Těšetice 13 11 1 1 56: 13 34 ( 10)
 
2. IE Znojmo C 13 9 0 4 56: 28 27 ( 6)

3. Mikulovice B 13 8 1 4 41: 34 25 ( 1)

4. Konice 13 7 3 3 45: 24 24 ( 3)

5. Suchohrdly 13 7 2 4 43: 27 23 ( 23)

6. Chvalovice B 13 7 1 5 40: 28 22 ( 1)

7. Štítary B 13 6 4 3 42: 31 22 ( 1)

8. Přímětice B 13 6 3 4 38: 33 21 ( 3)

9. Slatina 13 5 4 4 34: 23 19 ( -5)

10. Blížkovice B 13 4 2 7 27: 37 14 ( -4)

11. Hl. Mašůvky 13 4 1 8 31: 53 13 ( -8)

12. Vranov n. D. 13 2 2 9 23: 50 8 ( -7)

13. Grešlové Mýto 13 2 0 11 14: 71 6 (-15)
 
14. Olbramkostel 13 1 0 12 21: 59 3 (-21)
 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 24 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo