Rozpis-výsledky IV.A tř 2012-13 podzim

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

Okresní soutěž IV.A - 2012-13

VÝSLEDKY 1.kolo 12.08.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0103 Přímětice B Olbramkostel 3: 2     
 
A3A0105 Chvalovice B Křepice 2: 4     
 
A3A0101 Grešlové Mýto IE Znojmo C 1: 5     
 
A3A0102 Blížkovice B Únanov B 4: 2     
 
A3A0104 Slatina Vranov n. D. 0: 1     
 
A3A0106 Hluboké Mašůvky Konice 2: 2     
 
A3A0107 Šatov B Pavlice 1: 3     

 

VÝSLEDKY 2.kolo 19.8.2012
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A3A0201 IE Znojmo C Pavlice 2: 3     
 
A3A0203 Křepice Hluboké Mašůvky 3: 1     
 
A3A0202 Konice Šatov B 1: 7     
 
A3A0204 Vranov n. D. Chvalovice B 0: 4     
 
A3A0205 Slatina Olbramkostel 2: 3     
 
A3A0206 Únanov B Přímětice B 5: 5     
 
A3A0207 Grešlové Mýto Blížkovice B 0: 4     

 

3. kolo 26.08.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A0301 Blížkovice B IE Znojmo C 25.08. 16:30 SO
A3A0302 Přímětice B Grešlové Mýto 25.08. 16:30 SO
A3A0303 Slatina Únanov B 26.08. 14:00 NE
A3A0304 Chvalovice B Olbramkostel 25.08. 16:30 SO
A3A0305 Hluboké Mašůvky Vranov n. D. 26.08. 16:30 NE
A3A0306 Šatov B Křepice 26.08. 16:30 NE
A3A0307 Pavlice Konice 26.08. 16:30 NE

4. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A0401 IE Znojmo C Konice 02.09. 13:30 NE
A3A0402 Křepice Pavlice 01.09. 16:30 SO
A3A0403 Vranov n. D. Šatov B 02.09. 16:30 NE
A3A0404 Olbramkostel Hluboké Mašůvky 01.09. 10:15 SO
A3A0405 Únanov B Chvalovice B 02.09. 10:15 NE
A3A0406 Grešlové Mýto Slatina 02.09. 16:30 NE
A3A0407 Blížkovice B Přímětice B 02.09. 10:15 NE

5. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A0501 Přímětice B IE Znojmo C 08.09. 16:30 SO
A3A0502 Slatina Blížkovice B 09.09. 14:00 NE
A3A0503 Chvalovice B Grešlové Mýto 08.09. 16:30 SO
A3A0504 Hluboké Mašůvky Únanov B 09.09. 16:30 NE
A3A0505 Šatov B Olbramkostel 09.09. 16:30 NE
A3A0506 Pavlice Vranov n. D. 09.09. 16:30 NE
A3A0507 Konice Křepice 09.09. 16:30 NE

6. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A0601 IE Znojmo C Křepice 15.09. 13:00 SO
A3A0602 Vranov n. D. Konice 16.09. 16:00 NE
A3A0603 Olbramkostel Pavlice 16.09. 10:15 NE
A3A0604 Únanov B Šatov B 16.09. 10:15 NE
A3A0605 Grešlové Mýto Hluboké Mašůvky 16.09. 16:00 NE
A3A0606 Blížkovice B Chvalovice B 16.09. 10:15 NE
A3A0607 Přímětice B Slatina 15.09. 16:00 SO

7. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A0701 Slatina IE Znojmo C 23.09. 14:00 NE
A3A0702 Chvalovice B Přímětice B 22.09. 16:00 SO
A3A0703 Hluboké Mašůvky Blížkovice B 23.09. 16:00 NE
A3A0704 Šatov B Grešlové Mýto 23.09. 16:00 NE
A3A0705 Pavlice Únanov B 23.09. 16:00 NE
A3A0706 Konice Olbramkostel 23.09. 16:00 NE
A3A0707 Křepice Vranov n. D. 22.09. 16:00 SO

8. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A0801 IE Znojmo C Vranov n. D. 30.09. 13:00 NE
A3A0802 Olbramkostel Křepice 30.09. 10:15 NE
A3A0803 Únanov B Konice 30.09. 10:15 NE
A3A0804 Grešlové Mýto Pavlice 30.09. 16:00 NE
A3A0805 Blížkovice B Šatov B 29.09. 16:00 SO
A3A0806 Přímětice B Hluboké Mašůvky 29.09. 16:00 SO
A3A0807 Slatina Chvalovice B 30.09. 14:00 NE

9. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A0901 Chvalovice B IE Znojmo C 06.10. 15:30 SO
A3A0902 Hluboké Mašůvky Slatina 07.10. 15:30 NE
A3A0903 Šatov B Přímětice B 07.10. 15:30 NE
A3A0904 Pavlice Blížkovice B 07.10. 10:15 NE
A3A0905 Konice Grešlové Mýto 07.10. 15:30 NE
A3A0906 Křepice Únanov B 06.10. 15:30 SO
A3A0907 Vranov n. D. Olbramkostel 07.10. 15:30 NE

10. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A1001 IE Znojmo C Olbramkostel 13.10. 12:00 SO
A3A1002 Únanov B Vranov n. D. 14.10. 10:15 NE
A3A1003 Grešlové Mýto Křepice 14.10. 15:00 NE
A3A1004 Blížkovice B Konice 13.10. 15:00 SO
A3A1005 Přímětice B Pavlice 13.10. 15:00 SO
A3A1006 Slatina Šatov B 14.10. 14:00 NE
A3A1007 Chvalovice B Hluboké Mašůvky 13.10. 15:00 SO

11. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A1101 Hluboké Mašůvky IE Znojmo C 21.10. 15:00 NE
A3A1102 Šatov B Chvalovice B 21.10. 15:00 NE
A3A1103 Pavlice Slatina 21.10. 15:00 NE
A3A1104 Konice Přímětice B 21.10. 15:00 NE
A3A1105 Křepice Blížkovice B 20.10. 15:00 SO
A3A1106 Vranov n. D. Grešlové Mýto 21.10. 15:00 NE
A3A1107 Olbramkostel Únanov B 21.10. 10:15 NE

12. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A1201 IE Znojmo C Únanov B 27.10. 11:30 SO
A3A1202 Grešlové Mýto Olbramkostel 28.10. 14:30 NE
A3A1203 Blížkovice B Vranov n. D. 28.10. 14:30 NE
A3A1204 Přímětice B Křepice 27.10. 14:30 SO
A3A1205 Slatina Konice 28.10. 14:00 NE
A3A1206 Chvalovice B Pavlice 27.10. 14:30 SO
A3A1207 Hluboké Mašůvky Šatov B 28.10. 14:30 NE

13. kolo 04.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A1301 Šatov B IE Znojmo C 04.11. 14:00 NE
A3A1302 Pavlice Hluboké Mašůvky 04.11. 14:00 NE
A3A1303 Konice Chvalovice B 04.11. 14:00 NE
A3A1304 Křepice Slatina 03.11. 14:00 SO
A3A1305 Vranov n. D. Přímětice B 04.11. 14:00 NE
A3A1306 Olbramkostel Blížkovice B 04.11. 10:15 NE
A3A1307 Únanov B Grešlové Mýto 04.11. 10:15 NE

14. kolo 11.11.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3A1401 IE Znojmo C Grešlové Mýto 10.11. 11:00 SO
A3A1402 Únanov B Blížkovice B 11.11. 10:15 NE
A3A1403 Olbramkostel Přímětice B 11.11. 10:15 NE
A3A1404 Vranov n. D. Slatina 11.11. 14:00 NE
A3A1405 Křepice Chvalovice B 10.11. 14:00 SO
A3A1406 Konice Hluboké Mašůvky 11.11. 14:00 NE
A3A1407 Pavlice Šatov B 11.11. 14:00 NE

 

 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo