Futsalová liga 2016-17

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti

vitez 2016 17AUTOBUSOVÁ DOPRAVA VYŽRÁLEK FUTSALOVÁ LIGA ZNOJMO Vítězem TANGO

Až do posledního kola se v letošním ročníku futsalové ligy rozhodovalo o jejím vítězi. Nakonec nejtěsnějším rozdílem jednoho bodu zvítězili hráčí TANGA před IZOLACE Stehlík. Tuto neděli tak ve 20.00hodin proběhne jako již tradičně, exhibiční utkání mezi vítězem ligy a výběrem. Poté bude následovat vyhlášení vítěze letošního ročníku, jakož i nejlepších hráčů. Zápas Vám i s vyhlášením přineseme v přímém přenosu v neděli 12.února od 20.00hodin. Sportu zdar.

TANGO - Výběr ligy 2016  3 : 11  (2:3)

Nejlepší střelec: Rolník Petr (FK ADITEG V-D)

Nejlepší nahrávač: Paul Miroslav (TRUE AGENCY SECURITY)

Vítěz kanadského bodování: Paul Miroslav (TRUE AGENCY SECURITY)

10.kolo 29.1.2017

FK ADITEG V-D  -  FAN CLUB HC  2:9 (2:2)
Branky: Petr Rolník 2+0  -  Tibor Ostrý 4+2, Oldřich Helebrant 2+3, Martin Svatoš 2+1, Jiří Dufek 1+0, Pavel Šťáva 0+2  ŽK: Martin Svatoš (FAN)
 
IZOLACE STEHLÍK  -  TRUE AGENCY SECURITY  1:10 (0:4)
Branky: Roman Sýrový 1+0, Libor Palička 0+1  -  Marek Dítě 4+3, Miroslav Paul 3+2, Jaroslav Fukal 1+2, Michal Šuráň 1+2, Zdeněk Mička 1+0, Libor Palička st. 0+1  ŽK: Jakub Kříž (IZO)
 
TANGO  -  KAMIKAZE  5:3 (0:2)
Branky: Luboš Dítě 2+0, Petr Horáček 1+1, Marcel Blahoudek 1+1, Jan Landšperský 1+0, Roman Švarc 0+1, Lukáš Hrazdílek 0+1, Tomáš Lukáš 0+1  -  Petr Nemeth 2+1, Martin Vašíček 1+1  ŽK: Jan Gábor - Tomáš Mucha

9.kolo 22.1.2017

KAMIKAZE  -  FK ADITEG V-D  4:5 (2:2)
Branky: Martin Vašíček 1+1, Jan Škvařil 1+0, Rudolf Kubošný 1+0, Vojtěch Dušek 1+0, Martin Procházka 0+1, Petr Németh 0+1  -  Petr Rolník 3+1, Libor Jílek 1+1, Filip Kropáček 1+1, Rostislav Norek 0+1, Martin Dorňák 0+1 ŽK: Libor Jílek (ADI)
 
TRUE AGENCY SECURITY  -  TANGO  5:9 (0:6)
Branky: Michal Šuráň 2+1, Miroslav Paul 1+1, Martin Pospíšil 1+0, Marek Dítě 1+0, Zdeněk Mička 0+2  -  Marcel Blahoudek 3+0, Jan Landšperský 2+3, Lukáš Hrazdílek 1+1, Tomáš Lukáš 1+1, Roman Švarc 1+0, Jakub Čermák 1+0, Petr Horáček 0+1, Petr Šuba 0+1
 
FAN CLUB HC  -  IZOLACE STEHLÍK  2:5 (1:1)
Branky: Martin Svatoš 2+0, Oldřich Helebrant 0+1, Pavel Pejchal 0+1  -  Michal Čapoun 3+0, Petr Čermák 1+0, Aleš Stehlík 1+0, Zdeněk Procházka 0+1, Petr Stehlík 0+1

8.kolo 1.1.2017

FK ADITEG V-D  -  IZOLACE STEHLÍK  6:10 (3:4)
Branky:Filip Kropáček 2+1, Petr Rolník 2+1, Libor Jílek 1+1, Jaroslav Podola 0+2, vlastní  -  Petr Čermák 3+1, Jakub Kříž 2+2, Petr Sláma 2+1, Petr Stehlík 2+0, Libor Palička 0+2, Aleš Stehlík 0+1, vlastní
 
TANGO  -  FAN CLUB HC  4:2 (4:0)
Branky:Luboš Dítě 2+0, Lukáš Hrazdílek 1+1, Tomáš Lukáš 1+0, Petr Šuba 0+2  -  Oldřich Helebrant 1+1, Tibor Ostrý 1+0, Vasyl Pavliv 0+1
 
KAMIKAZE  -  TRUE AGENCY SECURITY  5:12 (2:4)
Branky:Petr Nemeth 2+1, Martin Procházka 1+1, Daniel Černý 1+1, Rudolf Kubošný 1+0, Jakub Kafka 0+1  -  Miroslav Paul 3+2, Michal Šuráň 2+2, Libor Palička 2+1, Zdeněk Mička 1+3, Martin Pospíšil 1+2, Jaroslav Fukal 1+0, Michal Stejskal 1+0, vlastní ŽK: Černý (KAM)

7.kolo 29.12.2016

TRUE AGENCY SECURITY - FK ADITEG V-D 15:5 (10:2)
Branky: Miroslav Paul 4+2, Michal Šuráň 4+1, Marek Dítě 3+3, Jaroslav Fukal 1+4, Libor Palička 1+2, Zdeněk Mička 1+0, Martin Pospíšil 0+1, Michal Stejskal 0+1, vlastní - Petr Rolník 1+3, Libor Jílek 1+0, Lukáš Soukup 1+0, Martim Adamov 1+0, Jaroslav Podola 1+0, Filip Kropáček 0+2
ŽK: Michal Stejskal (TAS)
 
FAN CLUB HC - KAMIKAZE 7:4 (3:3)
Branky:Tibor Ostrý 3+0, Martin Svatoš 2+2, Oldřich Helebrant 2+1, Pavel Pejchal 0+1, Jiří Dufek 0+1 - Petr Németh 2+1, Daniel Černý 1+1, Jan Škvařil 1+0, Martin Vašíček 0+2
ŽK: Tomáš Šebela (FAN) - Rudolf Kubošný (KAM)
 
IZOLACE STEHLÍK - TANGO 3:2 (0:0)
Branky:Petr Čermák 2+0, Petr Stehlík 1+0, Jakub Kříž 0+2, Aleš Stehlík 0+1 - Jan Landšperský 1+0, Petr Diviš 1+0, Luboš Dítě 0+1, Petr Horáček 0+1
ŽK: Libor Palička (IZO)
 
6.kolo 26.12.2016
FK ADITEG V-D - TANGO 3:10 (0:4)
Branky: Petr Rolník 1+1, Filip Kropáček 1+0, Libor Jílek 1+0 - Jan Landšperský 2+3, Tomáš Lukáš 2+1, Jan Gábor 2+0, Marcel Blahoudek 1+0, Petr Diviš 1+0, Petr Horáček 1+0, Luboš Dítě 1+0, Jakub Čermák 0+2
ŽK: Jan Gábor (TAN)
 
KAMIKAZE - IZOLACE STEHLÍK 6:8 (3:2)
Branky:Martin Vašíček 2+0, Petr Németh 1+2, Černý Daniel 1+0, Pavel Sedláček 1+0, Michal Krejčí 1+0 - Michal Čapoun 2+1, Petr Čermák 2+1, Petr Stehlík 2+0, Libor Palička 1+1, Zdeněk Procházka 1+0, Roman Syrový 0+1, Jakub Veleba 0+1
ŽK: Rudolf Kubošný (KAM)
 
TRUE AGENCY SECURITY - FAN CLUB HC 3:5 (2:2)
Branky:Michal Stejskal 2+0, Miroslav Paul 1+1, Zdeněk Mička 0+1, Martin Pospíšil 0+1 - Jiří Dufek 2+0, Pavel Šťáva 1+1, Oldřich Helebrant 1+1, Vasyl Pavliv 1+0, Pavel Pejchal 0+1, Petr Kirschner 0+1 ŽK: Marek Dítě (TAS) - Vasyl Pavliv (FAN)

5.kolo ne 18.12.2016

FAN CLUB Znojmo - FK ADITEG V_D  7:4  (3:0)

TRUE AGENCY SECURITY - IZOLACE STEHLÍK  1:14  (0:6)

KAMIKAZE - TANGO  6:7  (2:2)

4.kolo ne 27.11.2016

FK Aditeg V-D  -  KAMIKAZE  9:3 (3:2)
Branky: Petr Rolník 4+1, Martin Vítek 2+2, Filip Kropáček 1+1, Rostislav Norek 1+1, Libor Jílek 1+0, Lukáš Soukup 0+1, Jiří Koukal 0+1  -  Martin Procházka 1+0, Jan Škvařil 1+0, Rudolf Kubošný 1+0, Vojtěch Dušek 0+1, Michal Krejčí 0+1, Tomáš Piler 0+1
 
IZOLACE STEHLÍK  -  FAN CLUB HC  13:1 (4:1)
Branky: Petr Čermák 3+1, Jakub Kříž 3+1, Roman Syrový 3+0, Petr Stehlík 1+4, Zdeněk Procházka 1+1, Aleš Stehlík 1+1, Libor Palička 0+2, vlastní Svatoš  -  Martin Svatoš 1+0, Jiří Dufek 0+1
 
TANGO  -  TRUE AGENCY SECURITY  6:7 po penaltách (2:4)
Branky: Lukáš Hrazdílek 2+1, Tomáš Lukáš 2+0, Roman Švarc 1+1, Luboš Dítě 1+1, Marcel Blahoudek 0+1, Jakub Čermák 0+1, Jan Gábor 0+1  -  Miroslav Paul 3+2, Michál Šuráň 2+1, Václav Dvořák 1+1, Libor Palička st. 1+0, Michal Stejskal 0+1 ŽK: Miroslav Paul (TAS)

3.kolo ne 20.11.2016

IZOLACE STEHLÍK  -  FK Aditeg V-D  9:8 (4:3)
Branky: Roman Syrový 3+2, Libor Palička 2+3, Jakub Kříž 2+1, Petr Čermák 2+0 - Libor Jílek 3+2, Petr Rolník 2+1, Filip Kropáček 1+3, Jaroslav Podola 1+1, Martin Adamov 1+0, Rostislav Norek 0+1  ŽK: Libor Jílek (ADI)
 
TRUE AGENCY SECURITY  -  KAMIKAZE  9:2 (3:1)
Branky: Milan Vyžrálek 3+0, Jaroslav Fukal 1+4, Miroslav Paul 1+2, Libor Palička st. 1+0, Václav Dvořák 1+0, Zdeněk Mička 1+0, Michal Stejskal 1+0, Michal Šuráň 0+1 - Rudolf Kubošný 1+0, Martin Vašíček 1+0, Martin Procházka 0+2  ŽK: Michal Stejskal (TAS)
 
FAN CLUB HC  -  TANGO  2:5 (0:2)
Branky: Ostrý Tibor 1+0, Martin Svatoš 1+0, Vasyl Pavliv 0+1 -  Luboš Dítě 2+0, Petr Horáček 1+0, Jan Landšperský 1+0, Lukáš Hrazdílek 1+0, Tomáš Lukáš 0+2, Marcel Blahoudek 0+1, Jaroslav Chaloupka 0+1  ŽK: Oldřich Helebrant (FAN) - Tomáš Lukáš (TAN)
 
2.kolo ne 20.11.2016
 
FK Aditeg V-D  -  TRUE AGENCY SECURITY  4:8 (2:0)
Branky: Petr Rolník 2+1, Martin Vítek 2+0, Filip Kropáček 0+1, Lukáš Soukup 0+1, Jaroslav Podola 0+1 - Jaroslav Fukal 3+0, Miroslav Paul 2+1, Zdeněk Mička 1+4, Martin Pospíšil 1+0, Michal Šuráň 1+0, Milan Vyžrálek 0+1, Michal Bělák 0+1  ŽK: Libor Jílek (ADI) - Miroslav Paul, Milan Vyžrálek (oba TAS)
 
TANGO  -  IZOLACE STEHLÍK 5:4 (0:3)
Branky: Lukáš Hrazdílek 2+0, Marcel Blahoudek 1+1, Tomáš Lukáš 1+0, Petr Horáček 1+0, Roman Švarc 0+1, Jan Landšperský 0+1 - Petr Čermák 2+0, Jakub Kříž 1+1, Roman Syrový 1+0, Petr Sláma 0+1  ŽK: Roman Švarc 2x (TAN) ČK: Roman Švarc (TAN)
 
KAMIKAZE  -  FAN CLUB HC 3:2 po penaltách (1:1)
Branky: Martin Vašíček 2+0, Rudolf Kubošný 1+0, Petr Németh 0+2 - Ostrý Tibor 1+0, Martin Svatoš 1+0, Oldřich Helebrant 0+1, Ostrý Petr 0+1Ž  K: Petr Németh (KAM) - Tomáš Šebela (FAN)

1.kolo ne 13.11. 2016  živě!!     

TANGO  -  FK Aditeg V-D   9 : 7  (4:4)  
Branky: Roman Švarc 4+3, Tomáš Lukáš 3+2, Lubomír Dítě 1+2, Petr Horáček 1+0, Jan Landšperský 0+1  - Petr Rolník 5+0, Libor Jílek 1+2, Adam Zezulka 1+0, Filip Kropáček 0+2 ŽK: Libor Jílek (ADI)
 
IZOLACE STEHLÍK  - KAMIKAZE    6 : 2   (4:2)
Branky: Petr Čermák 2+2, Petr Stehlík 2+0, Jakub Kříž 1+0, Libor Palička 1+0, Roman Syrový 0+2, Aleš Stehlík 0+1, Zdeněk Procházka 0+1  -  Jakub Kafka 1+0, Pavel Sedláček 1+0, Martin Procházka 0+2 ŽK: Rudolf Kubošný, Martin Veselý (oba KAM)
 

20:00
       FAN CLUB HC  - TRUE AGENCY SECURITY   3 : 11   (2:6)
Branky: Martin Svatoš 1+0, Pavel Pejchal 1+0, Mladen Ushev 1+0, Oldřich Helebrant 0+2, Tibor Ostrý 0+1  -  Miroslav Paul 4+2, Jaroslav Fukal 3+0, Martin Pospíšil 2+1, Michal Šuráň 1+2, Michal Bělák 1+1, Václav Dvořák 0+3, Libor Palička st. 0+2
 

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 4   19 10   9
2 Graz 3   14 6   8
3 Fehervár 4   11 13   7
4 Villach 3   10 6   6
5 Znojmo 3   9 9   6
6 Vídeň 4   9 9   6
7 Klagenfurt 4   11 11   5
8 Dornbirn 4   7 13   3
9 Bolzano 4   8 18   3
10 Linz 2 5 5 2
11 Innsbruck 3   9 12   2
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. FK Blansko 9 18:5 18
2. MFK Frýdek-Místek 9 15:10 17
3. FC Baník Ostrava B 9 23:10 16
4. SK Sigma Olomouc B 9 20:10 16
5. FC Slovan Rosice 9 8:6 15
6. SK Uničov 9 14:14 15
7. FC Odra Petřkovice 9 14:11 14
8. SFK Vrchovina 9 13:10 14
9. SK HS Kroměříž 9 17:12 13
10. FC Otrokovice 9 13:13 13
11. FC Velké Meziříčí 9 12:17 12
12. 1. SC Znojmo FK 9 7:12 11
13. 1.FC Slovácko B 9 12:19 11
14. FC Fastav Zlín B 9 15:17 10
15. ČSK Uherský Brod 9 11:13 9
16. FC Hlučín 9 2:10 9
17. MFK Vyškov 9 7:12 8
18. FC Dolní Benešov 9 9:29 1
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 7 33:13 19
2. Rakšice A 7 30:11 16
3. Suchohrdly 7 27:14 16
4. FK Znojmo B 7 26:21 13
5. Hostěradice 7 23:20 11
6. M.Krumlov B 7 17:16 9
7. Hostim 7 12:12 9
8. Jaroslavice A 7 21:20 8
9. Hrádek 7 16:19 8
10. Jezeřany 7 15:21 8
11. Božice A 7 10:17 7
12. Horní Kounice A 7 14:21 6
13. Prosiměřice A 7 16:32 3
14. Práče A 7 13:36 2
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Kladno 3 26:10 9
2 Karlovy Vary
3 17:10 9
3 Sokol Brno
3 17:13 9
4 Chomutov
3 26:20 6
5 Bulldogs Brno
3 18:15 6
6 Praha-Kunratice 3 22:22 6
7 TJ Znojmo 3 14:18 4
8 Ústí n Labem
2 13:9 3
9 Petrovice 3 14:15 3
10 Jaroměř 3 12:16 3
11 Havířov 2 9:13 1
12 Rožnov p R. 3 11:16 1
13 Č. Budějovice
3 17:23 0
14 Havířov 3 16:32 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo