Hokej

Hokejový Silvestrovský zápas Horní Dunajovice 2018

Hodnocení uživatelů:  / 0

Tradiční silvestrovký zápas bývalých a současných hráčů Horních Dunajovic od 12.30hodin

Stars H. Dunajovice - Liga H. Dunajovice 5 : 0  (1:0,2:0,2:0) záznam

Oprava hokejového stadionu komplikuje začátek sezony

Hodnocení uživatelů:  / 0

oprava zimniho stadionu 2018V dopoledních hodinách obdržel klub oficiální vyjádření od zhotovitele a města Znojma o průběhu oprav na Zimním stadionu ve Znojmě, kde specializovaná firma od konce května provádí kompletní technologickou obměnu chladícího zařízení. Rekonstrukce se provádí z důvodu již nevyhovujícího stavu technologie chlazení ledové plochy. „Jelikož se k chlazení používá čpavek, což je vysoce toxická látka, nejde o banální věc, ale naopak o velmi významnou opravu na zimním stadionu. Únik čpavku by byl velmi nebezpečný, proto jsme se rozhodli pro kompletní obměnu technologie. Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě,“ připomíná starosta města Znojma Jan Grois. Jak ukázaly kontrolní dny na stavbě, jedná se opravdu o technologicky náročný proces oprav, jehož součástí je mj. položení 24 km trubek chlazení. V průběhu rekonstrukce se ale objevily jiné neočekávané komplikace. Byl zjištěn problémový stav svislé železobetonové stěny chladícího kanálu, který byl odhalen právě až po odkrytí vrchních vrstev chladicího systému. Degradovaný povrch kanálu se musí očistit, doplnit hydroizolací, musí se provést očištění a doplnění výztuže a tepelně-izolačních vrstev a nakonec se musí aplikovat sanační hmoty. To jsou vše práce, se kterými se nepočítalo. „Tyto komplikace měly plánované práce natáhnout až o dva měsíce, což pro nás bylo nepředstavitelné. Po důkladném zvážení všech možností a po dohodě s firmou se nám nakonec podařilo domluvit, že na led se bude moci na konci září. Jiné řešení s ohledem na zdraví a bezpečnost neexistuje,“ přináší závěry z dnešního kontrolního dne na stadionu starosta Grois. Na stadionu probíhá kompletní technologickou obměnu chladícího zařízení.....více

Číst dál...

Orli jsou sedmnáctý nejlepší klub v ČR, určili evropští statistici

Hodnocení uživatelů:  / 0

logo orliZnojemští hokejisté se v žebříčku dvě stě padesáti nejlepších hokejových klubů Evropy umístili na 141. příčce, což je sice oproti předchozí stříbrné sezóně zhoršení, avšak i tak zaujali sedmnácté místo mezi českými týmy. Žebříček, jenž každoročně sestavují přední statistici, vyhrál podvanácté v řadě klub ruské Kontinentální hokejové ligy. Prvenství patří Petrohradu, čerstvému vítězi Gagarinova poháru. Těsně za ním se umístil Magnitogorsk, jejich finálový konkurent. Na třetí příčce pak skončil CSKA Moskva, jenž před rokem hájil první místo.

TOP 10

 • 1. Petrohrad (RUS)
 • 2. Magnitogorsk (RUS)
 • 3. CSKA Moskva (RUS)
 • 4. HV 71 Jönköping (SWE)
 • 5. Bern (SUI)
 • 6. Tappara Tampere (FIN)
 • 7. Frölunda (SWE)
 • 8. Brynäs (SWE)
 • 9. Jaroslavl (RUS)
 • 10. Zug (SUI)

Číst dál...

Orli v lize mistrů 2016

Hodnocení uživatelů:  / 0

orli znojmo bilyOrli Znojmo se při své premiérové účasti v Lize mistrů utkají s německým mistrem Red Bullem Mnichov a švýcarským týmem Fribourg-Gotterón. Rozhodlo o tom úterní losování v Curychu. Záznam losování naleznete zde.

Rozlosování ostatních skupin:....

Číst dál...

Reprezentace ve Znojmě 2016 - poslední příprava před MS

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej 2.zápas Repre vrátilo porážku Švédům pá 29.4.2016 od 19.20hodin

Česká hokejová reprezentace složila před vyprodanou znojemskou arénou reparát středečního debaklu se Švédy a stejného soupeře v pátek deklasovala poměrem

ceska republika mČeská Republika - svedsko mŠvédsko  7 : 1  (2:0,1:1,4:0)

Branky a nahrávky: 1. Červenka (Jeřábek, Jordán), 13. Pastrňák (Červenka, Plekanec), 35. Kašpar (Kundrátek, Polášek), 51. Šimek (Birner, Kovář), 51. Jarůšek (Doudera), 53. Birner (Řepík, Šimek), 57. Kousal (Doudera) – 30. Backlund (Cehlin). Rozhodčí: Anisimov, Ravodin (oba RUS) – Lhotský, Svoboda (oba CZE). Vyloučení: 8:8, navíc Sandberg (SWE) 10 minut a do konce utkání. Využití: 2:1. Diváci: 4 400 (vyprodáno). Střely na branku: 32:20. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1.

Číst dál...

Hokejová reprezentace opět ve Znojmě

Hodnocení uživatelů:  / 0

repre dekovacka topMěsto Znojmo si letos užije hokeje opravdu do sytosti! Orli bojují mezi čtyřmi nejlepšími týmy v play-off mezinárodní EBEL ligy, zajistili si účast v evropské Lize mistrů a na konci dubna navíc zavítá na jih Moravy znovu česká hokejová reprezentace!

Národní tým pod vedením hlavního trenéra Vladimíra Vůjtka a jeho asistentů Josefa Jandače, Jiřího Kalouse a Jaroslava Špačka odcestuje v posledním dubnovém týdnu do Znojma, aby zde rozbil kemp před mistrovstvím světa, které letos v době od 6. do 22. května hostí ruská města Moskva a Petrohrad. Vyvrcholením kempu bude dvojzápas se Švédskem. Utkání jsou na programu ve středu 27. dubna a v pátek 29. dubna.....více

Číst dál...

Ženská reprezentacezentace ve Znojmě

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej ženy Česky na třetí pokus zdolaly Rusky  ne 31.8.2014

České hráčky tak slaví zasloužené vítězství nad Ruskem, vůbec první v historii ženského hokeje. Snad s výjimkou posledních deseti minut třetí části hry byly Češky aktivnějším celkem na ledě, nebezpečnější v ofenzivě a precizní v obraně, navíc podpořené dobře chytající Peslarovou.

ceska-republika-mČesko - ruskoRusko  4 : 1  (2:1,1:0,1:0)

Branky a nahrávky: 5. Bukolská (Pejzlová, Zíková), 18. Vanišová (Přibylová), 37. Polenská (Chmelová, Manhartová), 60. Vanišová (Pejzlová) – 17. Kolmykovová (Bulatovová)

Číst dál...

Orli Znojmo vs Kometa Brno 2016

Hodnocení uživatelů:  / 1

Hokej Znojmo nestačilo na extraligovou Kometu pá 12.2.2016

Po nevyužitých šancích Znojma udeřilo jako první Brno, které využilo přesilovou hru. Ve druhé části Orli vyrovnali, ovšem soupeř vzápětí znovu odskočil. Těsný stav vydržel až do úplného závěru, kdy hosté potrestali otevřenou znojemskou obranu a pečetili své vítězství.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - kometa2HC Kometa Brno   1 : 3  (0:1,1:1,0:1)

Branky a nahrávky: 27. Šeda (Beroun) – 18. Dočekal (Raška), 28. R. Zohorna (Dostálek), 60. Dočekal (Vondráček). Rozhodčí: Homola, Čech – Skopal, Reich. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Diváci: 4 800 (vyprodáno). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

{2avsplayer videoid=432}

Jiří Režnar (Znojmo): Byli jsme asi hodně přemotivovaní. S takovým výkonem a chybami do obrany bychom v naší soutěži nebyli tam, kde jsme. I když to nebylo mistrovské utkání, tak jsme chtěli vyhrát, bohužel jsme ale udělali více chyb a soupeř nás potrestal. Za tři týdny nás čeká vrchol sezóny, je potřeba se dobře připravit. Teď musíme vyhrát dva domácí zápasy a ve Vídni se pokusit o body.

Kamil Pokorný (Kometa): Vyprodané hale se muselo utkání líbit. Tempo bylo vynikající. Obě mužstva hrála s obrovským nasazením, hlavně my jsme za to rádi. Vyzkoušeli jsme si hru pod tlakem. Jediné, co mě mrzí, že jsme měli hodně situací dva na jednoho a tři sólové nájezdy a většinu jsme neproměnili. Každé vítězství týmu zvedá sebevědomí.

Ženská reprezentace ve Znojmě

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej ženy Jak na Rusky? út 13.8.2013 od 13.30hodin

Ani ve třetím vzájemném utkání nedokázaly české hokejistky porazit tým Ruska. Tentokrát ve Znojmě podlehly vysoko 1:6. Češky se sice v zápase ujaly vedení, pak se ale prosazovaly již jen Rusky. 

ceska-republika-mČesko - ruskoRusko  1 : 6  (1:2,0:1,0:3)

Branky a nahrávky: 8. Tejralová (Kaplanová) – 18. Bjeljakovová (Gončarenková), 18. Lebeděvová, 24. Pavlovová (Lebeděvová), 42. Vafinová (Bjeljakovová), 48. Pavlovová, 58. Lebeděvová (Pavlová).

Podaří se nedělní odveta? ne 11.8.2013 od 18.00hod

Češky ani v neděli nedokázaly porazit ruskou reprezentaci a těsně jí podlehly. Další duel je na programu v úterý od 13:30 hodin opět na znojemském zimním stadionu.

ceska-republika-mČesko - ruskoRusko  1 : 2  (0:0,0:1,1:1)

Branky a nahrávky: 41. Vanišová (Povová) – 37. Mitrofanovová (Solovjovová), 49. Gončarenková (Vafinová, Bjeljakovová)

Číst dál...

Ženský hokej ve Znojmě mezinárodně 31.8.2012

Hodnocení uživatelů:  / 0

Po dvou velice napínavých třetinách přišlo rozuzlení v podobě tří českých gólů, které rozhodly dnešní zápas. V posledním dějství se s góly doslova roztrhl pytel, hokej byl mnohem atraktivnější.  pá 31.8. od 18.00  ceska-republika-mČR - slovenskoSlovensko  3 : 1  (0:0,0:0,3:1) 

Branky a nahrávky: 48. Solničková (Polenská), 59. Mrázová (Polenská, Flachsová), 60. Chmelová - 42. Veličková
 
České reprezentantky tedy ukořistily i třetí vítězství ze tří přípravných zápasů se Slovenkami.
ne 2.9. od 12.00    ceska-republika-mČR - slovenskoSlovensko  12 : 2  (3:1,6:1,3:0)
Branky a nahrávky: 10. Chmelová (Vanišová, Přibylová), 11. Křížová (Herzigová), 13. Chmelová (Přibylová, Lásková), 23. Polenská (Lásková), 29. Křížová (Lásková, Mrázová), 31. Vanišová (Kolowrat), 33. Solničková (Lédlová), 34. Vanišová (Chmelová, Přibylová), 38. Melicheríková, 47. Vanišová, 56. Kaplanová (Mrázová), 56. Kaplanová - 6. Veličková, 25. Kapustová (Mikesková)

Přihláška do EBEL

Hodnocení uživatelů:  / 0

logo orliKlub Orli Znojmo zatím neodeslal přihlášku do nového ročníku EBEL 2019/20. Dále však probíhají intenzivní jednání s vedením soutěže o narovnání nerovností, a to zejména v oblasti finančních vztahů ligy vůči našemu klubu, tak aby byly zajištěny rovné podmínky účasti v lize pro všechny týmy. V případě dohody se Orli Znojmo přihlásí dodatečně. V opačném případě je klub připraven se začlenit zpět do struktur ČSLH.

Nadstavbová část EBEL 2017/18

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej N10 Potrápí Znojmo lišky? ne 4.3.2018

V první třetině, ve které předvedli Orli parádní výkon a komplikovali domácím postup do play-off. Protože Fehérvár vedl v Grazu, Bolzano muselo vstřelit minimálně čtyři branky, pokud chtělo pomýšlet na vyřazovací boje. Druhá třetina, byla jasně ve prospěch domácích, kteří dokázali stáhnout třígólové manko a vyrovnali utkání. Na herním projevu soupeře je vidět, o jak důležité body jim jde. Diváci tleskali ve stoje. Ve třetí třetině,  jsme neviděli ani jednu branku. To však domácím vůbec nemusí vadit, protože naplno můžou slavit postup do play-off! EBEL tak zná všechny účastníky letošních vyřazovacích bojů.

Bolzano 2HC Bolzano - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo   4 : 3sn  (0:3,3:0,0:0-0:0)

Branky a nahrávky:28. Monardo (Oleksuk), 35. Frank (Frigo, Bernard), 40. Egger (Micelli, Smith), rozh. náj. Halmo – 15. Číp (Raška, Lattner), 19. Zajíc (Tejnor), 20. Špaček (Číp, Raška)

Číst dál...

Nadstavbová část 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej EBEL 3.kolo Potvrdí Znojmo první pozici? ne 17.2.2019 od 17.30hodin

Nadstavbová část zatím vychází Orlům na výbornou, výhra nad Dornbirnem se ovšem nerodila vůbec jednoduše. Hosté se rychle ujali vedení, na které Orli ihned zareagovali a ještě v první části si vypracovali dvougólový náskok, který se Buldokům podařilo v závěru druhé části smazat. Znojmo však ve třetí periodě strhlo vedení znovu na svoji stranu a duel dovedlo do vítězného konce.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - dornbirn 2Dornbirn Bulldogs  5 : 3  (3:2,0:1,2:0)

Branky a nahrávky: 2. McPherson (Luciani, Parkkonen), 14. Tejnor (Bartoš, Hlava), 16. C.J. Stretch (Vainonen, Kalus), 47. Parkkonen (Kalus, Stretch), 50. Hlava (Stehlík, Bartoš) – 2. Picard (Timmins, Reid), 17. Gauthier Leduc (Magnan, Reid), 40. O´Donnel (Timmins, Dupont). Rozhodčí: Trilar, Sternat – Bärnthaler, Zgonc. Vyloučení: 4:4, navíc Picard (DOR) 10 minut.Využití: 1:1. Diváci: 2508. Střely na branku: 41:19. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 5:3.

Číst dál...

Znojemští orli bez trenéra Šimíček končí

Hodnocení uživatelů:  / 0

simicek 2016Vedení klubu Orli Znojmo rozvázalo po vzájemné dohodě spolupráci s hlavním trenérem Romanem Šimíčkem. O jeho nástupci se intenzivně jedná. Vedení A-týmu tak dočasně přebírá sportovní manažer Rostislav Dočekal.Roman Šimíček převzal znojemský tým v prosinci 2016 po odvolání Jiřího Režnara a v loňské nadstavbě s ním dokázal postoupit do play-off, kde Orli podlehli ve čtvrtfinálové sérii Klagenfurtu. V letošním ročníku mužstvo pod jeho vedením skvěle začalo, postupně se ale tabulkou propadalo níže a základní část EBEL zakončilo s bilancí 16 výher a 28 porážek.

„Romanu Šimíčkovi patří dík za jeho nasazení a práci, kterou ve Znojmě odvedl, do budoucí kariéry i života mu přejeme jen to nejlepší," řekl prezident klubu Pavel Ohera. „Aktuálně intenzivně jednáme s několika adepty na pozici hlavního kouče a chceme mít jasno co nejdříve," dodává.

A-mužstvo, které se připravuje na víkendový start nadstavby v pátek proti Dornbirnu a v neděli s Bolzanem, dočasně přebírá sportovní manažer Rostislav Dočekal. Zdroj hcorli.cz

Hokej EBEL 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej 44.kolo ne 3.2.2019

zagrebKHL Medvescak Zagreb - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  2 : 11  (1:4,0:5,1:2)

Branky a nahrávky: 7. Jačmenjak (Janković, Miličič), 56. Jarčov L. (Senzel) – 3. Špaček (Novák, Oščádal), 8. Matuš (Stehlík, McPherson), 8. Němec (Bartoš, Hlava), 11. Sedlák (Luciani, Matuš), 25. Stretch (Bulín), 29. Hlava (Bartoš, Němec), 30. Stretch (Mrázek, Kalus), 33. Lattner (Němec, Hlava), 40. Kalus (Stretch, Parkkonen), 54. Luciani (Stehlík), 55. Stretch (Mrázek, Kalus).
Rozhodčí: Babic, Kincses – Nedeljkovic, Rezek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0.Diváci: 2727. Střely na branku: 15:64. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:11, 2:11.

43.kolo Zlomí Orli konečně domácí smůlu?  pá 1.2.2019 od 19.15hodin

Nelichotivá série šesti domácích proher v řadě byla utnuta! Orli se v předposledním utkání základní části vytáhli a spolu se svými fanoušky mohli po dlouhé době společně slavit. Třemi body se blýskl Allan McPherson, gólman Lassila naopak čelil čtyřiceti pěti střelám soupeře.

orli znojmo bilyHC Orli Znojmo - RBS neu 08 09 weissEC Red Bull Salzburg  5 : 2  (2:1,1:1,2:0)

Branky a nahrávky: 14. McPherson (Luciani, Matuš), 20. Luciani (McPherson), 40. Hlava (Tejnor, Němec), 53. Mrázek (Stehlík, Novák), 58. McPherson (Luciani, Sedlák) – 1. Raffl (Rauchenwald, Huber), 22. Baltram . Rozhodčí: Fichtner, Štolc – Neméth, Soós. Vyloučení: 4:5. Bez využití. V oslabení: 0:1.
Diváci: 2250. Střely na branku: 39:45. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2.

Nadstavba bez Záhřebu

Záhřeb nebude hrát nadstavbovou část EBEL. Rozhodlo o tom pondělní jednání ligy, kterého se zúčastnili zástupci všech dvanácti týmů. Chorvatský klub je ve finanční krizi, v prosinci jej opustilo několik klíčových hráčů a prohrál třiadvacetkrát v řadě. Kvalifikační části se tak zúčastní pouze pět celků.

Číst dál...

Nominace na All-Star Cup: osm Kanaďanů i Jan Lattner

Hodnocení uživatelů:  / 0

erstebankliga logoErste Bank Eishockey liga zveřejnila nominaci trenérů na letošní první ročník All-Star Cupu, který se uskuteční 17. února v Bratislavě a v němž poměří síly celky ze čtyř středoevropských lig – české, slovenské, německé a mezinárodní EBEL.

Hlavním trenérem byl vybrán Daniel Welser, který ještě na podzim oblékal dres Salzburgu, po mrtvici ale oznámil konec kariéry. Sedminásobný mistr rakouské ligy v létě dovršil trenérskou A licenci a na All-Star Cupu povede tým premiérově.....nominace hráčů více

Číst dál...

Orli začínají přípravné zápasy

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hokej Příprava Poslední přípravné utkání se vydařilo st 5.9.2018

Vysoké vítězství si odvážejí hokejisté Znojma z hodonínského ledu, kde si pohráli s účastníkem slovenské nejvyšší soutěže. Zvolen zasypali hned devíti góly, a přestože se soupeř snažil vzdorovat, podařilo se mu jen snížit na konečných 4:9.

zvolenHKM Zvolen - orli znojmo bilyHC Orli Znojmo  4 : 9  (1:2,0:5,3:2)

Branky a nahrávky: 11. Vandas (Vandane, Lušňák), 43. Holovič (Lušňák), 46. Zuzin, 50. Magdolen - 3. Stehlík (Lattner, Němec), 15. Hlava (Braes, McPherson), 21. Braes (McPherson), 22. Hlava (McPherson, Stehlík), 26. Stretch (Sedlák, Parkkonen), 36. Luciani (Stretch, Parkkonen), 39. Lattner (Stretch, Luciani), 46. Luciani (Stretch, Kalus), 52. Guman (Špaček, Bartoš). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:3. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7, 2:8, 4:8, 4:9.

Číst dál...

Do orlího hnízda se vrací André Lakos

Hodnocení uživatelů:  / 0

andre lakos vicZnojmo hlásí posilu do zadních řad. A měla by být pořádně vidět i cítit. Na jih Moravy se totiž vrací dvoumetrový ostřílený rakouský zádak André Lakos, který byl součástí stříbrného týmu před dvěma sezónami. Lakos patří mezi nejúspěšnější rakouské hráče. Už v šestnácti vyrazil do zámoří, kde sbíral zkušenosti v juniorce a AHL. Draftovalo jej New Jersey, NHL si však nezahrál. Místo toho se vrátil do Evropy, nejprve do mateřské Vídně, posléze přesídlil do Salzburgu, kde třikrát slavil mistrovský titul. Působil také ve Švédsku, Rusku a Německu. Reprezentoval Rakousko na devíti mistrovstvích světa a dvou olympijských hrách v Salt Lake City 2002 a Soči 2014.

André Lakos

 • 3x mistr EBEL, 2x na olympijských hrách
 • 201 cm, 108 kg znamená fyzický důraz před oběma brankami
 • více jak 440 utkání v EBEL
 • člen stříbrného týmu Orlů ze sezóny 2015/16

Dobré známý je i pro všechny aktéry EBEL, nejprve působil tři sezóny v dresu Vienna Capitals, poté necelé dvě sezóny ve Znojmě. Letos patřil mezi lídry týmu Tölzer Löwen ve druhé německé lize. "Cítíme, že na ledě i v kabině našemu týmu trochu chybí lídr a klíčová osobnost. André se svou zkušeností a důrazem je hráčem, který by nám v tomto ohledu měl pomoct. Sázíme na jeho kombinaci vůdčích schopností a hokejovosti," říká sportovní manažer Rostislav Dočekal.

Rozpis EBEL liga 2018-19

Hodnocení uživatelů:  / 0

erstebankliga logoSezóna 2018/19 mezinárodní Erste Bank Eishockey Ligy zná svůj herní plán. Orli do svého osmého ročníku v této soutěži vstoupí 14. září ve Villachu, o dva dny později přivítají doma Klagenfurt.V populárním Vánočním období zavítá na Štěpána do Znojma Fehérvár, tradiční novoroční souboj obstará domácí střet proti Linzi. Populární derby s Vídní uvidí Nevoga aréna dvakrát v neděli: 14. října a poté 6. ledna.

Časy domácích utkání zůstávají stejné jako loni, tzn. 18:30 ve všední dny a 17:30 o víkendu. Základní část EBEL má opět na programu 44 kol, to poslední bude sehráno v neděli 3. února, kdy český celek zajíždí do Záhřebu. Poté se tabulka soutěže rozdělí na horní a spodní šestici a bude následovat desetikolová nadstavba.

Prvních pět utkání Orlů v sezóně 2017/18
pátek 14. 9. Villach – Znojmo
neděle 16. 9. Znojmo – Klagenfurt
pátek 21. 9. Znojmo – Salzburg
neděle 23. 9. Graz – Znojmo
pátek 28. 9. Znojmo – Záhřeb

Hokej EBEL 2017-18

Hodnocení uživatelů:  / 1

Hokej 44.kolo Znojmo podalo sympatický výkon, bez bodového efektu ne 28.1.2018 od 17.45hodin

Poslední utkání základní části je za námi. První třetina se nesla ve vyrovnaném duchu, oba celky vstřelily po dvou brankách na každé straně a vypadalo to na atraktivní podívanou. Druhá třetina už však gólově patřila hostům, kteří vstřelili hned dva, zatímco domácí ani jeden. V závěrečné části se ještě Orli snažili o vyrovnání, ale Záhřeb bojující o jistotu účasti v play-off si vedení uhlídal.

orli znojmo bilyOrli Znojmo - medvescak logoMedveščak Záhřeb  2 : 5  (2:2,0:2,0:1)

Branky a nahrávky: 13. Číp (Yellow Horn, Biro), 18. Raška (Číp, Němec) – 16. Netík (Tikkanen, Koskiranta), 18. Noonan (Netík, Poyhonen), 26. Mahbod (Puskarich, Aviani), 29. Puskarich (Aviani), 59. Olden . Rozhodčí: Baluška, Nikolič – Schauer, Nagy. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Diváci: 2396. Střely na branku: 35:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 5:2.

Číst dál...

Podkategorie

   

Hledání na tomto webu  

   

RYCHLÉ ZPRÁVY  

1.SC ZNOJMO FK

1SC znojmoV pondělí 18.2. se od 10:00 v prostorách Městského stadionu v Horním parku ve Znojmě uskuteční tisková konference, na kterou jsou zváni nejen zástupci médií, ale i fanoušci.

   

Hokej EBEL 2018-19  

erstebankliga
 
 
Nadstavbová část
 
 TýmZSkóreB
1. Graz 3
13:6 15
2. Vídeň 3  11:3 12
3. Klagenfurt 3  11:7 8
4. Bolzano 3  7:10 3
5. Salzburg 3  5:13 2
6. Fehervár 3  6:14 0
         
7. Znojmo 3  16:6 13
8. Linz 2  6:8 9
9. Dornbirn 2  7:8 4
10. Villach 2  5:6 3
11. Innsbruck 3  9:19 2
 
 
 
 
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Futsal 2018-19  

 TýmZSkóreB
1. TAS
10 81:46 28
2. Fan Club
10 73:52 19
3. Izolace 10 70:56 16
4. Kamikaze
10 50:61 15
5. Tango 10 63:59 11
6. Černí Koně 10 33:107 1
   

Florbal SUPERLIGA  

#DružstvoZ skóre B
1.
Sparta Praha
25   156: 95  
62
2.
M. Boleslav
25   200: 97  
60
3.
Chodov
25   188: 108  
59
4.
Vítkovice
25   174: 105  
57
5.
Střešovice
25   151: 114  
45
6.
Ostrava
25   128: 123  
36
7.
Otrokovice
25   119 118  
35
8.
Liberec
25   134: 152  
35
               
9.
Bohemians
25   137: 136  
32
10.
Vinohrady
25 105: 161
26
11.
Č. Lípa
25   128: 157   25
12.
 Pardubice
25 107: 173
20
13.
 Brno
25 87: 171  
19
14.
TJ Znojmo
25 109: 213
14
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 40 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo