Rozpis + výsledky basket B OP III 2010/11

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Podrobnosti Rozpis + výsledky OP III  2010/2011

  Družstvo U V P Skóre B
1. Basketsport Boskovice 13 11 2 948:700 24
2. BC Vysočina C 13 10 3 971:768 23
3. TJ Sokol Adamov 13 8 5 840:750 21
4. TJ Sokol Slavkov 11 7 4 696:626 18
5. T.J.Sokol Židlochovice 12 6 6 608:681 18
6. BK Velké Meziříčí 14 4 10 815:911 18
7. TJ Znojmo B 12 3 9 594:732 15
8. ASK Blansko B 12 4 8/1 629:774 15
9. Sokol Střelice 12 3 9 642:801 15
10.   2 1 1 157:157 3


9.10.2010
1   TJ Sokol Slavkov (73 : 75) 13:30
Hala ISŠ Slavkov, Slavkov u Brna
  BC Vysočina C
3   Sokol Střelice (78 : 59) 17:00
ZŠ Komenského, Střelice
  ASK Blansko B
2   T.J.Sokol Židlochovice (53 : 49) 17:30
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
  BK Velké Meziříčí
4   Basketsport Boskovice (57 : 48) 18:00
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
  TJ Sokol Adamov
10.10.2010
6 T.J.Sokol Židlochovice (40 : 87) 10:00
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
BC Vysočina C
7 Sokol Střelice (38 : 49) 10:00
ZŠ Komenského, Střelice
TJ Sokol Adamov
8 Basketsport Boskovice (91 : 60) 10:00
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
ASK Blansko B
5 TJ Sokol Slavkov (65 : 58) 13:30
Hala ISŠ Slavkov, Slavkov u Brna
BK Velké Meziříčí
23.10.2010
11 TJ Sokol Slavkov (66 : 80) 13:30
Hala ISŠ Slavkov, Slavkov u Brna
TJ Sokol Adamov
9 Basketsport Boskovice (73 : 37) 15:00
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
TJ Znojmo B
12 BK Velké Meziříčí (72 : 66) 17:00
Tělocvična ZŠ III., Velké Meziříčí
BC Vysočina C
10 T.J.Sokol Židlochovice (70 : 52) 17:30
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
ASK Blansko B
24.10.2010
13 TJ Znojmo B (31 : 53) 08:45
TJ Znojmo, Znojmo
Sokol Střelice
14 T.J.Sokol Židlochovice (42 : 65) 10:00
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
TJ Sokol Adamov
15 TJ Sokol Slavkov (20 : 0) K 13:30
Hala ISŠ Slavkov, Slavkov u Brna
ASK Blansko B
6.11.2010
18 Sokol Střelice (49 : 77) 00:00
TJ Sokol Slavkov
19 ASK Blansko B historie 00:00
TJ Sokol Adamov
16 TJ Znojmo B (50 : 64) 15:00
TJ Znojmo, Znojmo
BC Vysočina C
17 Basketsport Boskovice (68 : 49) 15:30
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
T.J.Sokol Židlochovice
7.11.2010
22 Sokol Střelice (40 : 48) 00:00
T.J.Sokol Židlochovice
20 TJ Znojmo B (67 : 57) 09:00
TJ Znojmo, Znojmo
BK Velké Meziříčí
21 Basketsport Boskovice (84 : 49) 10:00
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
TJ Sokol Slavkov
13.11.2010
23 TJ Sokol Adamov (73 : 62  P) 00:00
TJ Znojmo B
26 TJ Sokol Slavkov (69 : 31 ) 00:00
T.J.Sokol Židlochovice
24 BC Vysočina C (68 : 50 ) 13:00
Hala SMJ Jihlava, Jihlava
Basketsport Boskovice
25 BK Velké Meziříčí (46 : 65)
17:00
Tělocvična ZŠ III., Velké Meziříčí
Sokol Střelice
14.11.2010
27 ASK Blansko B (64 : 69)  00:00
TJ Znojmo B
29 BK Velké Meziříčí (39 : 76)
10:00
Tělocvična ZŠ III., Velké Meziříčí
Basketsport Boskovice
28 BC Vysočina C (114 : 48)
13:00
Hala SMJ Jihlava, Jihlava
Sokol Střelice
20.11.2010
30 T.J.Sokol Židlochovice (67 : 48)  00:00
TJ Znojmo B
31 BC Vysočina C (97 : 40)
00:00
ASK Blansko B
33 Basketsport Boskovice (88 : 58)
00:00
Sokol Střelice
32 BK Velké Meziříčí (50 : 65)
17:00
Tělocvična ZŠ III., Velké Meziříčí
TJ Sokol Adamov
21.11.2010
34 TJ Sokol Slavkov (69 : 58)  00:00
TJ Znojmo B
35 BC Vysočina C (73 : 69)
00:00
TJ Sokol Adamov
36 BK Velké Meziříčí (62 : 47)
10:00
Tělocvična ZŠ III., Velké Meziříčí
ASK Blansko B
4.12.2010
37 TJ Znojmo B historie 00:00
ASK Blansko B
38 Basketsport Boskovice (89 : 68) 00:00
BC Vysočina C
39 Sokol Střelice (56 : 63) 00:00
BK Velké Meziříčí
40 T.J.Sokol Židlochovice (71 : 51) 00:00
TJ Sokol Slavkov
5.12.2010
41 TJ Znojmo B (57 : 83) 00:00
TJ Sokol Adamov
42 Basketsport Boskovice (65 : 44) 00:00
BK Velké Meziříčí
43 Sokol Střelice (55 : 73) 00:00
BC Vysočina C
18.12.2010
44 BC Vysočina C (46 : 44) 00:00
T.J.Sokol Židlochovice
45 BK Velké Meziříčí (63 : 84) 00:00
TJ Sokol Slavkov
46 ASK Blansko B (80 : 79) 00:00
Basketsport Boskovice
47 TJ Sokol Adamov (74 : 49) 00:00
Sokol Střelice
19.12.2010
48 BC Vysočina C
00:00
TJ Sokol Slavkov
49 BK Velké Meziříčí (68 : 37) 00:00
T.J.Sokol Židlochovice
50 ASK Blansko B
00:00
Sokol Střelice
51 TJ Sokol Adamov (47 : 49) 00:00
Basketsport Boskovice
8.1.2011
52 TJ Znojmo B (57 : 73) 00:00
TJ Sokol Slavkov
53 ASK Blansko B (93 : 81) 00:00
BK Velké Meziříčí
54 TJ Sokol Adamov (67 : 81) 00:00
BC Vysočina C
55 Sokol Střelice (53 : 79) 00:00
Basketsport Boskovice
9.1.2011
56 TJ Znojmo B (38 : 56) 00:00
T.J.Sokol Židlochovice
57 ASK Blansko B (71 : 59) 00:00
BC Vysočina C
58 TJ Sokol Adamov (72 : 63) 00:00
BK Velké Meziříčí
15.1.2011
59 TJ Znojmo B historie 00:00
Sokol Střelice
60 ASK Blansko B historie 00:00
TJ Sokol Slavkov
61 TJ Sokol Adamov historie 00:00
T.J.Sokol Židlochovice
62 BC Vysočina C historie 00:00
BK Velké Meziříčí
16.1.2011
63 TJ Znojmo B historie 00:00
Basketsport Boskovice
64 ASK Blansko B historie 00:00
T.J.Sokol Židlochovice
65 TJ Sokol Adamov historie 00:00
TJ Sokol Slavkov
29.1.2011
66 BK Velké Meziříčí historie 00:00
TJ Znojmo B
67 T.J.Sokol Židlochovice historie 00:00
Sokol Střelice
68 TJ Sokol Slavkov historie 00:00
Basketsport Boskovice
69 TJ Sokol Adamov historie 00:00
ASK Blansko B
30.1.2011
70 BC Vysočina C historie 00:00
TJ Znojmo B
71 T.J.Sokol Židlochovice historie 00:00
Basketsport Boskovice
72 TJ Sokol Slavkov historie 00:00

Článek můžete sdílet:

   

Hledání na tomto webu  

   

Pozvánky  

LEDKA REKLAMA 3
Sportovní přenosy live
Pronájem velkoplošné LED TV
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 603 528 376
 
Akce: MISS Pláž 2019,
SUPERMOTO Hrušovany n J.
Dračí lodě ZNOJMO,
Znojemský advent 2018,
zápasy Znojmo KNIGHTS live
   

Rozpis Sportovišť  

ZIMNÍ STADION
Kontakt: p.Šebela tel: 736 656 773
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sportovní hala F.J.Curie
Kontakt: p. Šťastník 777 759 661
emailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hala Dvořákova (Ronja)
Kontakt: p. Šebela  tel: 736 656 773
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Umělá tráva Husovy sady
Kontakt: p. Šťastník tel: 777 759 661
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   

Hokej EBEL 2019/20  

erstebankliga
 
 
 
 PTeamZ GFGA B
1 Salzburg 9   42 20   22
2 Víllach 8   34 22   17
3 Vídeň 9   26 19   17
4 Klagenfurt 9 29 20   16
5 Znojmo 9   30 26   16
6 Graz 9   28 28   15
7 Bolzano 9   24 32   13
8 Linz 7   21 18   12
9 Innsbruck 9   29 37   9
10 Fehervár 10 21 40 7
11 Dornbirn 10   18 40   3
   

Fotbal MSFL 2019/20  

 
1. SK  Olomouc B 12 29:15 25
2. FK Blansko 12 24:7 24
3. SK Uničov 12 22:17 22
4. FC Slovan Rosice 12 12:8 21
5. MFK Fr.Místek 12 17:14 20
6. SK HS Kroměříž 12 23:18 19
7. FC Odra Petřkovice 12 17:13 19
8. SFK Vrchovina 12 15:12 18
9. FC Baník Ostrava B 12 24:14 16
10. ČSK Uherský Brod 12 21:17 16
11. FC Otrokovice 12 17:22 16
12. FC Velké Meziříčí 12 16:21 16
13. MFK Vyškov 12 14:16 15
14. 1. SC Znojmo FK 12 14:19 15
15. 1.FC Slovácko B 12 15:25 12
16. FC Hlučín 12 5:18 12
17. FC Fastav Zlín B 12 17:24 10
18. FC Dolní Benešov 12 14:36 2
   

Okresní přebor 2019/20  

#KlubZSB
1. Dobšice B 10 42:16 25
2. Suchohrdly 10 38:21 25
3. Rakšice A 10 40:18 22
4. Hostěradice 10 33:24 20
5. Hrádek 10 23:24 14
6. Jaroslavice A 9 32:30 13
7. FK Znojmo B 10 33:34 13
8. Božice A 10 19:21 13
9. Hostim 10 16:24 12
10. MorKrumlov B 9 22:22 11
11. Jezeřany 10 19:28 8
12. Horní Kounice A 10 15:29 7
13. Prosiměřice A 10 20:36 7
14. Práče A 10 17:42 5
   

Florbal 1.liga 2019/20  

Poz.Název týmuZSkóreB
1 Karlovy Vary
5 26:11 15
2 Kladno
5 29:14 12
3 Chomutov
5 33:24 12
4 Praha-Kunratice
5 22:17 12
5 Bulldogs Brno
5 30:27 9
6 Gulivers 5 22:21 9
7 Florbal Havířov
5 26:19 7
8 TJ Znojmo 5 23:21 7
9 Florbal Ústí
5 16:22 6
10 Jaroměř
5 21:26 6
11 Č.Budějovice 5 16:23 3
12 Petrovice 5 15:24 3
13 Rožnov
5 14:26 1
14 Havířov 5 21:39 0
   

Návštěvní kniha  

znsport
Je zde celý zápas. Otázku podejte na radnici města.
středa 4. leden 2017 5:55
Marušák
Bude sestřih zápasu s Rožnovem? děkuji
pondělí 2. leden 2017 8:04
Marušák
Proč zde není sestřih zápasu s vinohrady? :?
pondělí 31. říjen 2016 16:22
   

Přihlášení  

   

Kdo je na stránkách  

Právě přítomno: 69 hostů a žádný člen

   

Copyright © Znojemský sport - znsport.cz. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil - Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo